Źródło: Pinterest

Podrywa Cię chłopak, który nie jest singlem? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji!

Wiele osób uważa, że zajęty chłopak powinien być na starcie skreślony. Życie jednak nie zawsze jest czarno-białe, a serce nie zawsze idzie w parze z rozumem. Jak się zachować, kiedy podrywa Cię zajęty chłopak? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Co zrobić, kiedy podrywa Cię zajęty chłopak?

Jak się zachować, kiedy chcesz go spławić?

#1. Nie reaguj na jego zaczepki

Najlepszym sposobem na spławienie chłopaka, jest ignorowanie go. Przynajmniej w teorii. Na wielu ta metoda zadziała. Niestety znajdą się również i tacy, którzy poczują się jeszcze bardziej zmotywowani do tego, aby Cię poderwać.

#2. Jasno postaw granice

Za każdym razem, kiedy on zacznie się zachowywać w sposób, który Ci nie odpowiada, mów głośno, że sobie tego nie życzysz. Jak najczęściej wspominaj o jego dziewczynie. W końcu powinno do niego dotrzeć, że nie jesteś nim zainteresowana.

#3. Zagroź, że powiesz o wszystkim jego dziewczynie

Czasami po dobroci się po prostu nie da. Być może kiedy zagrozisz, że porozmawiasz z jego dziewczyną, on się uspokoi. Oczywiście nie powinnaś pozostawać przy samych zapowiedziach, bo on szybko może zdać sobie sprawę z tego, że jedynie go straszysz.

#4. Przeprowadź z nim szczerą rozmowę

Choć powyższe sposoby powinny w końcu przynieść oczekiwany skutek, niektórzy chłopcy są niezwykle uparci. W takiej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego, jak szczerze z nim porozmawiać. Co ma na celu jego zachowanie i na co właściwie liczy? Powiedz mu, że nie interesuje Cię związek 3-osobowy. Możesz także wspomnieć, że on nie jest w Twoim typie.

Jak się zachować, kiedy nie chcesz go spławić?

Tak jak wspominałyśmy wcześniej, serce nie zawsze słucha tego, co podpowiada nam rozum. Może się zdarzyć, że zauroczysz się w zajętym chłopaku, który Cię podrywa. W takiej sytuacji najlepiej, aby chłopak jak najszybciej poukładał swoje sprawy, zanim Wasza relacja stanie się bardziej zażyła. Masz prawo oczekiwać od niego tego, żeby rozstał się z obecną partnerką i najlepiej by było, gdybyś w tej kwestii była nieuległa.

Czytaj także: Czy warto wiązać się z narcyzem?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj