Co zrobić z rzeczami po byłym chłopaku?
Źródło: Pinterest

Rozstałaś się z chłopakiem i nie wiesz co zrobić z jego rzeczami? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Im dłużej trwa związek, tym więcej mamy wspólnych przeżyć oraz różnych przedmiotów. Zazwyczaj są to zdjęcia, pluszaki, biżuteria lub jakieś ubrania. Im starsi jesteśmy tym te przedmioty mogą mieć wyższą wartość. Kiedy związek się kończy, pojawia się pytanie, co zrobić z rzeczami po byłym chłopaku? Zostawić, wyrzucić, a może oddać? Jeżeli jesteś ciekawa co o tym myślimy, to czytaj dalej!

Co zrobić z rzeczami po byłym chłopaku?

Zostaw. Przedmioty, które używasz każdego dnia oraz te, które lubisz, możesz zostawić. Dlaczego właściwie miałabyś się ich pozbywać? O ile nie wywołują one u Ciebie przykrych wspomnień, to nie ma sensu ich wyrzucać tylko dlatego, że otrzymałaś je od chłopaka, z którym już nie jesteś.

Wyrzuć. Czasami może się zdarzyć, że przedmioty po byłym chłopaku przywołują smutne lub bolesne wspomnienia. W takiej sytuacji nie warto się katować ich widokiem i lepiej jest je po prostu wyrzucić. Jeżeli żal Ci pozbywać się przedmiotów w taki sposób, to oddaj te rzeczy potrzebującym.

Oddaj. Niektórzy rozstają się w pokojowej atmosferze, bo po prostu oboje czują, że ich miłość się wypaliła, a związek nie ma sensu. W tym wypadku dobrym rozwiązaniem jest oddanie rzeczy, szczególnie tych, które były wręczone jako dowód miłości, a my już ich nie potrzebujemy.

Co Twoim zdaniem najlepiej zrobić z rzeczami po byłym chłopaku?

Czytaj także: Kiedy ratowanie związku nie ma sensu?

Co zrobić z rzeczami po byłym chłopaku?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj