Co zrobić, żeby do Twojego związku nie wkradła się rutyna i jak nie dopuścić do tego, by ON nagle stracił zainteresowanie? Sprawdź!

Bez względu na to jak bardzo będziemy się starać, prędzej czy później przyjdzie taki moment, że uczucia nieco przygasną, a do związku wkradnie się rutyna. Nie możemy jednak pozwolić, aby taki stan utrzymał się zbyt długo, dlatego należy zrobić wszystko, aby podgrzać między Wami temperaturę. Poniżej kilka sposobów na to, jak to zrobić.

Zaskakuj go. Rutyna potrafi zabić nawet największą miłość, dlatego zrób wszystko, aby nie wkradła się ona do Waszego związku. Zaskakuj go, kiedy tylko możesz. W jaki sposób? Zrób chłopakowi prezent-niespodziankę albo zaproś go na obiad w miejsce, w którym nigdy wcześniej nie byliście. Nie masz zbyt dużo pieniędzy? Sprawdź oferty na stronach typu Grupon.pl. Znajdziesz tam zniżki nawet do -50%.

Rozwijaj swoje pasje. Nie chcesz aby on kiedykolwiek stracił zainteresowanie Twoją osobą? W takim razie Ty też nie trać zainteresowań! Z czasem Twój chłopak będzie Cię znał jak nikt inny, dlatego jeśli chcesz, aby w Waszym związku nigdy nie było nudno, ucz się wciąż nowych rzeczy i zachęcaj go do tego, aby robił to samo.

Nie obrażaj się bez powodu. Nikt nie lubi wiecznie nadąsanych księżniczek i uwierz, że nawet najbardziej cierpliwy chłopak, w którymś momencie nie wytrzyma takiego zachowania.

Dbaj o siebie. Nie musisz codziennie wyglądać perfekcyjnie, ale jeśli przestaniesz o siebie dbać, chłopak może pomyśleć, że wcale nie chcesz już mu się podobać, tak jak na początku. Załóż od czasu do czasu sukienkę i obcasy. Na pewno będzie zachwycony 🙂

Znajduj czas dla swoich koleżanek. Kilka chwil spędzonych osobno, to nie koniec świata. Nie przekreślaj swoich znajomości, tylko dlatego, że się zakochałaś. Postaraj się, raz na jakiś czas, znaleźć wolne popołudnie dla przyjaciółki i pozwól swojemu ukochanemu spotkać się z kolegami. Taki czas spędzony osobno, sprawi, że jeszcze bardziej zatęsknicie za sobą.

Gódź się na kompromisy. W dojrzałym związku, każda ze stron potrafi odpuścić, dla dobra tej drugiej osoby. Nie zawsze jest to łatwe, ale warto próbować. Wtedy każde z Was ma większą motywację, żeby jeszcze bardziej się starać, a dzięki temu, on nie straci zainteresowania ani Tobą, ani Waszym związkiem.

Wychodźcie na randki. Kto powiedział, że randki są zarezerwowane tylko dla tych, którzy dopiero się poznają? Nic bardziej mylnego! Nawet, jeśli jesteście już długo ze sobą, postaraj się wyciągać raz na jakiś czas, ukochanego na wspólne wyjście. To naprawdę sprawia, że uczucia odżywają na nowo.

Okaż mu zainteresowanie. Nie ma nic gorszego niż życie obok siebie i skupianie się wyłącznie na swoich problemach. Pokaż chłopakowi, że nadal jest dla Ciebie ważny i zainteresuj się tym, co u niego słychać.

Nie osaczaj go. Jeśli nie będziesz godzić się na jego spotkania z kumplami, on i tak będzie to robił, tyle, że w tajemnicy przed Tobą. Sama chyba też nie chciałabyś być ograniczana, więc jeśli nie chcesz, żeby on stracił zainteresowanie, daj mu trochę ,,wolności”.

Spełniaj jego marzenia. Nie chodzi o to, że masz spełniać każdą jego zachciankę. Warto jednak raz na jakiś czas zaskakiwać ukochanego, godząc się na wspólne oglądanie meczu lub robiąc mu masaż.

Czytaj także: Czy ON jest tym jedynym?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj