Źródło: Pinterest

W tym wpisie omawiamy największe obawy osób, które nie są w związku.

Bycie singlem ma kilka zalet, ale mimo tego większość osób marzy o tym, aby być w związku. Są również i tacy, którzy boją się być z kimś. Czego najczęściej boją się osoby nie będące w związku? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź.

#1. Strach przed rozstaniem. Nie po to zaczynamy być w związku,  aby go kończyć, jednak niektórzy boją się zakończenia związku tak bardzo, że nie myślą o niczym innym. Takie obsesyjnie myślenie może niestety przyczynić się do kryzysu.

#2. Strach przed porzuceniem. Od rozstania gorsze może być chyba tylko porzucenie. Choć jest to trudne i bolesne doświadczenie dla obu stron, to jednak ta postawiona przed faktem dokonanym jest w gorszej sytuacji.

#3. Strach przed zdradą. Odczuwają go przede wszystkim osoby, które już się z nią wcześniej zetknęły, choć nie tylko one.

#4. Strach przed kłamstwem. Tutaj problem jest taki, że kłamstwo kłamstwu nierówne – w błahych sprawach można je wybaczyć, ale w tych poważniejszych juz nie bardzo. Niestety już drobne minięcie się z prawdą może spowodować utratę zaufania do drugiej osoby.

#5. Strach przed wypaleniem uczucia. Jeśli zakochani nie dbają o swój związek i temperaturę uczuć, to w pewnym momencie płomień może przygasnąć. Zamiast rezygnować ze związku,  lepiej cały czas o siebie zabiegać i nie dopuścić do osłabnięcia uczucia.

#6. Strach przed ograniczeniem wolności. Niektórzy myślą, że związek jest jak więzienie – zostajemy skazani dożywotnio na niewolę. W zdrowym związku każdy ma jednak czas dla siebie i na rozwijanie swoich pasji.

Polecamy: Jak stracić chłopaka, czyli antyporadnik

obawy singli

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj