„Domyśl się! / Powinieneś wiedzieć!” Słowa, których chłopcy zdecydowanie nienawidzą. Nie możesz oczekiwać od swojego chłopaka, że będzie wiedział i domyślał się wszystkiego. On nie czyta ci w myślach! Jeśli jesteś na niego za coś zła, to powiedz mu wprost o co chodzi, a nie każ mu się domyślać. On może nawet nie wiedzieć, że zrobił coś źle. Twoje obrażanie się za każdym razem, kiedy nie będzie czegoś wiedział, w końcu naprawdę go zirytuje. Dlatego mów mu co masz na myśli, a nie będzie niedopowiedzeń.

„Twoi przyjaciele są beznadziejni” Wiadomo, że nie musisz lubić wszystkich ludzi wokół, ale czasem pewne uwagi warto zachować dla siebie. Jeśli będziesz obrażała znajomych twojego chłopaka, to pamiętaj, że ranisz także jego. Nikt nie każe ci spędzać z nimi każdej wolnej chwili. Postaraj się jednak ich zaakceptować, ponieważ są oni ważną częścią życia twojego chłopaka. Nie odbieraj mu tego.

„Czy wyglądam w tym grubo?” Pytanie, na które chłopak na pewno nie będzie umiał odpowiedzieć. Nie chce skłamać, a z drugiej strony nie chce cię też urazić. Sytuacja bez wyjścia. Lepiej zapytaj, czy dany ciuch jest ładny albo czy dobrze leży. Unikniecie wtedy niezręcznej sytuacji, która może prowadzić do kłótni.

„Beze mnie nigdzie nie idziesz Daj mu trochę przestrzeni i zaufaj w pewnych sytuacjach. Jeżeli będziesz przy nim cały czas, może poczuć się osaczony. Czasami warto odpocząć od siebie i zatęsknić.

Czego jeszcze lepiej nie mówić chłopakowi? Piszcie w komentarzach!

Porozmawiajcie o tym na naszym forum!

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here