co lubią dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/484699978644413536

Chcesz wiedzieć, o czym tak naprawdę marzą dziewczyny? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Zastanawiasz się, jak sprawić, aby każda dziewczyna była z Tobą szczęśliwa? To prostsze niż Ci się wydaje! Wystarczy, że będziesz trzymał się kilku zasad, o których piszemy poniżej.

Czego tak naprawdę pragną dziewczyny?

#1. Okazywania uczuć

Wydaje Ci się to banalne, bo przecież skoro kochasz swoją dziewczynę, to wszystko gra? To nie do końca działa w ten sposób. Wielu chłopców ma problem z okazywaniem miłości oraz mówieniem o swoich uczuciach, a właśnie tego najbardziej pragną dziewczyny.

#2. Zaangażowania w związek

Musisz pokazać, że naprawdę zależy Ci na Twojej dziewczynie! Praw jej komplementy, rób drobne niespodzianki i zapraszaj co jakiś czas do kina, restauracji lub w jakieś inne, ciekawe miejsce. Wbrew pozorom nie potrzeba robić wielkich rzeczy, aby udowodnić swoje zaangażowanie.

#3. Szacunku

Brak szacunku to jedno z gorszych przewinień, które może nawet doprowadzić do rozpadu związku. To, że dziewczyna Cię kocha i jest Ci oddana, nie daje Ci prawa do traktowania jej jak swoją własność. Pamiętaj, że miłość nie jest dana raz na zawsze i jeśli nie docenisz tego, co masz, to możesz to stracić.

#4. Wsparcia w trudnych chwilach

Każda dziewczyna pragnie mieć obok siebie partnera, na którego może liczyć w trudnych momentach. Często wystarczy po prostu pozwolić się wygadać i mocno przytulić, a wszelkie troski mijają, jak ręką odjął.

#5. Romantycznych gestów

To nieprawda, że wszystkie dziewczyny wolą bad boyów. Wiele z nich pragnie chłopaka, którego stać na romantyczne gesty. Bukiet kwiatów, dedykowana piosenka w radiu, walentynka z własnoręcznie napisanym wierszem, czy samodzielnie przygotowana kolacja. Takie zachowania imponują dziewczynom.

#6. Szczerości

Mówi się, że bez szczerości nie ma miłości i jest w tym powiedzeniu dużo prawdy. Jeżeli będziesz okłamywał swoją dziewczynę, to zawiedziesz jej zaufanie, a Wasz związek mocno na tym ucierpi. Brak szczerości często bywa przyczyną rozstania.

Czytaj także: Męskie zawody, które imponują dziewczynom

co lubią dziewczyny
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/663788432555617637

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj