jak się wyspać
Pexels

Zosia często miewa sny z udziałem swojego byłego chłopaka i ma z tego powodu wyrzuty sumienia. Słusznie?

,,Od 2 lat jestem w szczęśliwym związku z Michałem. Kocham go i naprawdę jest mi z nim dobrze. Gdyby jednak wszystko było w porządku, nie pisałabym tego listu. Problem mam taki, że często śni mi się mój były chłopak, Przemek. Byliśmy razem przez 4 lata, ale przestałam być szczęśliwa. On chyba też nie był. Rozstanie nie było dla mnie łatwe, bo to był mój pierwszy, poważny chłopak, ale szybko poznałam Michała i zakochałam się na zabój. O Przemku nie myślę prawie w ogóle, czasami się zastanawiam, jak mu się układa. Wiem, że kogoś poznał i chyba jest szczęśliwy, więc okej.

Niestety jest coś, co nie daje mi spokoju, a mianowicie moje sny. Często śni mi się Przemek, za to Michał praktycznie nigdy. W tych snach albo Przemek chce do mnie wrócić, albo jestem z nim w związku, ale nagle pojawia się Michał i zaczynam panikować, bo przecież chcę być z nim, ale boję się, że on mnie nie będzie chciał, skoro teraz spotykam się z Przemkiem. Kiedy śni mi się, że P. chce mnie odzyskać, to czuję się mega szczęśliwa. Za to, kiedy w snach pojawia się Michał, umieram ze strachu, że go stracę, bo uświadamiam sobie, że przecież tylko jego kocham.

Co to może znaczyć, że często śni mi się Przemek? W rzeczywistości nie chciałabym do niego wrócić. Teraz mam o wiele lepsze życie, Michał jest pod każdym względem lepszy. Jedynie co kiedyś było na korzyść, to mniej problemów i bardziej beztroskie życie. Teraz zaczyna się dorosłość, większa odpowiedzialność, ale to nie ma związku z partnerami, tylko ogólnie z życiem.

Często mam wyrzuty sumienia z powodu tych snów. Nie mówiłam o nich Michałowi, bo wiem, że byłoby zazdrosny albo smutny, a raczej nie ma powodu. Jak myślicie, z czego mogą wynikać te sny?”
~ Zosia

Polecamy: ,,Chłopak, z którym się spotykam, wciąż myśli o swojej byłej?

jak się wyspać
Pexels

1 KOMENTARZ

  1. Co za przypadek że też mam na imię Zosia i właśnie zerwałam z chłopakiem po 4 latach związku. Od dwóch lat tak naprawdę nie chciałam z nim być ale byłam bo wiedziałam że go zranię. Rozstaliśmy się bo zakochałam się w kimś innym i mimo, że wiem że dobrze zrobiłam to i tak myślę o byłym chłopaku i raz miałam wątpliwości czy aby napewno dobrze postąpiłam. Obydwie dobrze postąpiłyśmy ale tych czterech lat związku nie da się tak poprostu wymazać z głowy, dlatego myślimy o swoich byłych. Nawet jeśli ich nadal kochamy to czasami warto jest mimo wszystko iść nadej naprzód i zacząć być szczęśliwym z kimś innym. Nasz umysł lubi robić sobie z nas jaja, wiem, bo zakochałam się w kimś nieosiągalnym dla mnie i trzeba jakoś żyć. Więc nie bierz sobie do serca tych snów tylko żyj i bądź wdzięczna za te lata z byłym i za związek z nowym chłopakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj