Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy chłopcom podobają się chude dziewczyny? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

Wiele nastolatek uważa, że chłopcom podobają się chude dziewczyny, więc jeśli ich sylwetki nie są idealne, to popadają w czarną rozpacz. Też należysz do tego grona? Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, czy to prawda.

Patrząc na tzw. insta girls można odnieść wrażenie, że idealna dziewczyna w dzisiejszych czasach ma duże (najlepiej sztuczne) piersi, talię osy i spore pośladki. Taki efekt jest praktycznie niemożliwy do osiągnięcia bez pomocy chirurga. Drugim popularnym typem sylwetki jest taka, która ma wystające kości, czyli po prostu chuda.

Co na to chłopcy? Czy według nich idealna dziewczyna wygląda w ten właśnie sposób? Okazuje się, że mając wybór, wolą oni kobiece krągłości. Na szczęście im chłopak bardziej dojrzały, tym mniejszą uwagę zwraca na wygląd, a w szczególności figurę. Ważniejszy staje się charakter i podejście do życia.

Cieszy nas takie podejście i fakt, że coraz więcej chłopców tak ma. Jeśli akurat trafiłaś na ,,wybrakowany egzemplarz”, dla którego liczy się wcięcie w talii i długie nogi, to nie zawracaj sobie kimś takim głowy nawet przez minutę!

Czytaj także: Dlaczego on ogląda się za innymi?

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj