Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy chłopcom podobają się tatuaże u dziewczyn? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź.

Tatuaże stają się coraz bardziej popularne, a dziewczyny coraz chętniej decydują się już nie tylko na dyskretne wzory, ale na malunki pokrywające np. udo, plecy czy całą rękę. Co na ten temat myślą chłopcy? Czy podobają im się dziary u dziewczyn? Poniżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Mimo tego, że wielu chłopców ma tatuaże na ciele to sami niekoniecznie lubią, gdy dziewczyna jest wydziarana. Małe wzory w miejscach, które nie rzucają się na co dzień w oczy są raczej akceptowane, ale tzw. rękaw, tatuaż na szyi, czy twarzy, już niekoniecznie.

Okazuje się, że większość chłopaków po prostu boi się dziewczyn z tatuażami i dlatego nawet nie zaczynają z nimi rozmowy. Są one odbierane jako zbyt pewne siebie, co może onieśmielać płeć męską.

Wydziarane dziewczyny są bardzo pociągające dla chłopców i wielu z nich marzy o romansie, ale poważny związek, to zupełnie inna sprawa. Wielu chłopców boi się reakcji najbliższej rodziny, gdyby przedstawili im dziewczynę z widocznymi malunkami na skórze.

Dziewczyny, które zdecydowały się trwale przyozdobić swoją skórę nie powinny się martwić, że nie będą mogły znaleźć chłopaka – wystarczy, że nie będą ukrywać malunków na pierwszym spotkaniu. Dzięki temu chłopak nie poczuje się oszukany, a jeśli nie akceptuje dziar, to będzie miał możliwość zakończyć znajomość, zanim ktokolwiek zdąży się zaangażować.

Polecamy: Dziewczęce tatuaże z motywem kwiatowym

Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. „Są one odbierane jako zbyt pewne siebie, co może onieśmielać płeć męską.”
    Ale to już akurat problem chłopaków, że nie są pewni siebie. To bardzo dobrze, że dziewczyny znają swoją wartość.

  2. W związku chodzi o akceptację a nie o tatuaże . To tak jakby facet powiedział ,, Kocham cię lecz masz tatuaże ” no i? Co tatuaż ma do miłości ?

  3. nie obchodzi mnie, co myśli o mnie jakiś dureń, będę robić co chce niezależnie czy chłopakom to się podoba, mam w dupie ich zdanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj