Jesteś ciekawa czy chłopcy lecą na bardzo szczupłe dziewczyny? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

W dzisiejszych czasach modne są szczupłe, a wręcz chude sylwetki i to dziewczyny z takimi figurami mają najwięcej obserwatorów w mediach społecznościowych. Prawda jest jednak taka, że większość ich fanów to inne dziewczyny. Co na to wszystko chłopcy? Czy im również podobają się takie kształty? Zapytałyśmy ich o to!

,,Nie lubię chudych dziewczyn. Nie podoba mi się jak laski mają wystające żebra i zero biustu. Raczej nie mógłbym być z taką dziewczyną, bo mnie to po prostu nie kręci”. Adrian, 17 lat.

,,Ja staram się nie patrzeć na wygląd, ale jak miałbym wybierać to jednak wolę chude niż grube. Sam nie jestem zbyt duży, więc nie chciałbym żeby moja dziewczyna ważyła więcej niż ja”. Patryk, 15 lat.

,,Za przeproszeniem szkieletory mnie nie kręcą, sorry. Nie ogarniam, czemu takie laski mają tylu obserwatorów, bo w tym nic ładnego nie ma”. Kamil, 17 lat.

,,No ja się muszę przyznać, że lubię szczupłe dziewczyny, ale takie niestety mają mały biust. Co za coś”. Artur, 16 lat.

,,Wolę jak dziewczyna ma czym oddychać i na czym siedzieć, niż jak jest prosta, bez żadnego wcięcia w talii. Oczywiście nie skreśliłbym laski ze względu na jej figurę, pod warunkiem, że nie ważyłaby więcej ode mnie”. Karol, 18 lat.

A jak jest z Wami, dziewczyny? Wolicie chudych chłopaków czy tych przy kości? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Dlaczego nie musisz mieć płaskiego brzucha?

Czy chłopcy lecą na chude dziewczyny?

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie wolę chłopaków którzy nie są ani za chudzi, ani za grubi. Są tak po środku. Poza tym ćwiczę i chciałabym, aby mój chłopak też to robił 🙂 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj