Źródło: Pinterest

Jeżeli jesteś w związku i zastanawiasz się, czy flirt z innym chłopakiem to zdrada, to w tym wpisie postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Będąc w związku musimy być ostrożni, aby jakimś gestem czy słowem nie sprawić przykrości naszej drugiej połówce. Dla wielu par nie do pomyślenia jest, aby całować się lub przytulać z kimś innym, będąc jednocześnie w związku. A jak to wygląda z flirtem? Czy należy go traktować jak zdradę? O tym piszemy w dzisiejszym poście!

Czy flirt to zdrada?

Zacznijmy od tego, czym właściwie jest flirt i jak wygląda flirtowanie. Flirt to nic innego jak zalotne rozmowy, ?kuszenie? drugiej osoby. Oczywiście oprócz słów, również gesty odgrywają tutaj znaczącą rolę. Często flirtując próbujemy nawiązać z drugą osobą kontakt wzrokowy lub być blisko niej. Flirtując próbujemy zwrócić na siebie uwagę, pokazujemy się zazwyczaj w dobrym świetle, chcemy zrobić dobre wrażenie i zachęcić rozmówcę do kontynuacji z nami rozmowy. Flirt czasami prowadzi do czegoś poważniejszego, ale zazwyczaj bywa też i dobrą zabawą dla dwóch osób.

Czy flirt to tylko niewinna zabawa?

Wiele osób uważa, że to nic takiego flirtować z inną osobą, będąc w związku. Twierdzą, że to tylko zwyczajna rozmowa, która nikomu nie zaszkodzi. Dzięki temu można się przecież dowartościować czy poprawić sobie humor. Jednak gdy sprawy pójdą za daleko, może już nie być tak kolorowo. Flirt może przecież doprowadzić do podrywu, zrobienia komuś nadziei. Oprócz tego jak już wcześniej wspomnieliśmy flirt to zalotny dialog, który oczywiście ma skusić drugą osobę.

A więc flirt to zdrada czy nie?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż ludzie różnie interpretują flirt. Dla jednych to zwyczajna rozmowa, dla innych jest to niemal podryw. Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie najlepiej jest porozmawiać ze swoją połówką, jak ona to postrzega. A jeśli już zdecydujecie, że dla Was flirt to nic takiego, a jedynie zwykła zabawa, pamiętajcie o tym, aby nie posunąć się za daleko i nie podrywać innej osoby, co może stać się początkiem zdrady.

Jeżeli flirtując z kimś zaczynasz mieć wątpliwości czy granica nie została przekroczona, najlepiej zastanów się, co by poczuł albo co powiedział Twój partner, gdyby stał tuż obok i wszystko widział.

Czytaj także: Pytania, które chciałabyś zadać chłopakowi, ale się wstydzisz #3
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj