Chłopak Kasi interesuje się nią mniej niż kiedyś i dziewczyna boi się, że jego uczucia się wypaliły. Czy faktycznie ma powody do niepokoju?

,,Cześć mam problem i liczę na Waszą pomoc. Być może część z Was stwierdzi, że to bzdura, ale ja naprawdę się martwię! Jestem z Adrianem od ponad dwóch lat i na początku było między nami wszystko super. On się mega starał, często kupował mi jakieś drobiazgi (typu kwiatek albo ulubioną czekoladkę), pisał słodkie smsy itp. Oczywiście ja też starałam się jak mogłam i nadal staram, choć z jego strony już nie widzę takiego zaangażowania.

Jak go czasem spytam czemu mi nie kupuje już kwiatków, to mówi, że po co skoro i tak je wyrzucam… No kurde, dziwne, żebym takie uschnięte trzymała w domu, bo nawet nie mam tyle miejsca… Jak pytam czemu mi nie kupuje czekoladek, to mówi, że od czekolady rośnie dupa. Ogólnie to troszkę mi się przybrało przez te 2 lata, ale bez przesady. Zresztą nie wiem czy on w ogóle zauważył te 3 kg więcej. Myślę, że to po prostu wymówka. Smsów też mniej dostaję ale to pewnie dlatego, że więcej gadamy przez tel niż piszemy. On twierdzi, że przesadzam, a mi się wydaje, że jemu już mniej na mnie zależy. Prawie nigdzie nie wychodzimy… Okej, wiem, że jest zima i też możliwości mniejsze. Ale on też ma wymówkę, że po co chodzić do kina, jak można filmy oglądać w domu i wychodzi taniej i wygodniej.

Już nie wiem jak z nim rozmawiać… Chciałabym, żeby znowu o mnie zawalczył, jakoś się postarał, ale nie mam pojęcia jak go do tego przekonać. Czy on się tak zachowuje bo przestał mnie kochać? Jak myślicie? Czy warto w ogóle jeszcze walczyć o ten związek? Jestem naprawdę zagubiona i potrzebuję pomocy…”
Kasia, 18 lat.

,,Czy jemu jeszcze na mnie zależy?"

Źródła zdjęć: Pexels | http://weheartit.com

2 KOMENTARZE

  1. Utnij z nim kontakt na jakiś czas. Np. nie rozmawiaj z nim wcale przez tydzień. Odpocznijcie od siebie i może wtedy zatęsknicie za sobą. To pomiędzy wami to rutyna, w jaką wpada każda para, więc się nie przejmuj bo każda para z tak długim stażem tak ma. Ja jestem ze swoim chłopakiem prawie dwa lata i mamy podobnie, a nawet gorzej. Bo jesteśmy w tej samej szkole, klasie i ławce. Ustaliliśmy, że raz w tygodniu wychodzimy na randki. On zakłada koszule, a ja sukienkę i jest bardzo miło. Staramy się i dużo rozmawiamy. Powiedz mu to samo co tutaj napisałaś i jeśli jest dobrym chłopakiem to będzie chciał to zmienić, a jeśli będzie miał to gdzieś to kopnij go w tyłek i zostaw 🙂

  2. hej, wydaje mi się, że twój chłopak przyzwyczaił się do ciebie i uważa że nie musi się już tak starać jak na początku, ponieważ nie boi się że może cię stracić, może gdybyś wzbudziła w nim zazdrość,wasz związek odrodziłby się na nowo. Ważne też jest również, abyś od czasu do czasu, ubrała się elegancko, bardziej o siebie zadbała, odpuść mu troszke, może za bardzo się o niego starasz, a to on powinien zabiegac o Ciebei. Trzymam kciuki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj