chłopak ma dużo koleżanek
Źródło: https://weheartit.com/entry/144423891

Czujesz coś do dwóch dziewczyn jednocześnie i zastanawiasz się, czy to może być miłość? W tym wpisie pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Miłość to piękne uczucie, choć nie zawsze przytrafia nam się romantyczna relacja, rodem z Hollywood. Życie często nas zaskakuje i płata różne figle. Czasem ulokujemy uczucia w kimś niewłaściwym, a czasem poczujemy coś do więcej do niejednej osoby. Jeżeli w Twoim życiu są obecne dwie dziewczyny i zastanawiasz się, czy to możliwe, że kochasz je obie, to ten wpis jest dla Ciebie!

Czy można kochać dwie dziewczyny naraz?

Zanim odpowiemy sobie na tytułowe pytanie, zastanówmy się, czym tak naprawdę jest miłość i czym różni się zakochanie od zauroczenia.

Zauroczenie to uczucie, które odczuwamy na początku znajomości. To fascynacja drugą osobą, motyle w brzuchu i euforia, kiedy tylko o tym kimś pomyślimy. Kiedy jesteśmy kimś zauroczeni, widzimy wszystko w różowych barwach i nie dostrzegamy żadnych wad tej drugiej osoby.

Miłość natomiast jest uczuciem głębszym, bardziej dojrzałym. Rzadziej odczuwamy motyle w brzuchu, ale za to zyskujemy pewność, że możemy na sobie polegać w każdej sytuacji. Zdajemy sobie sprawę z wad drugiej osoby, jednak potrafimy je zaakceptować.

Czy jest możliwe, aby kochać dwie dziewczyny jednocześnie?

Naszym zdaniem nie ma takiej możliwości. Oczywiście można darzyć uczuciem wiele osób naraz. Nie będzie to jednak miłość romantyczna.

Sam pomyśl – jeśli naprawdę kochałbyś pierwszą dziewczynę, to czy w ogóle zwróciłbyś uwagę na tę drugą? Miłość i zauroczenie łatwo jest ze sobą pomylić.

Spójrzmy jeszcze na sytuację z innej perspektywy. Załóżmy, że jesteś w związku od dłuższego czasu, ale nagle poznajesz fantastyczną dziewczynę, do której zaczynasz coś czuć. Nie chcesz jednak rozstawać się z partnerką, bo przecież ją kochasz. Z pewnością jesteś zauroczony nową znajomą, ale to, co czujesz, to nie jest miłość. Jest to niemożliwe choćby dlatego, że znacie się zbyt krótko.

Czytaj także: Zepsuł miłość eś relację z dziewczyną? Zobacz, jak możesz to naprawić!

chłopak ma dużo koleżanek
Źródło: https://www.pinterest.at/pin/AVRchooA43jntt52xESAAaNfdWGah42QA5sB9TFJhcphxcw38Z2SvQg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj