Źródło: Pinterest

Nie jesteś pewna, czy nadal go kochasz? Nasz wpis pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Początek związku, wiąże się z silnymi emocjami. Mamy ochotę wtedy skakać z radości, każdy dotyk, czy muśnięcie, powoduje dreszcze, a motyle w brzuchu pojawiają się bardzo często. Z czasem, uczucia nieco stygną i nie ma w tym nic dziwnego. Co jednak, jeśli brak fajerwerków powoduje u Ciebie wątpliwości, czy to na pewno TO? Poznaj kilka sygnałów, które świadczą o tym, że Twoje uczucie się wypaliło.

Czy nadal go kochasz?

W ogóle Ci go nie brakuje

Na początku każda godzina rozłąki wydawała Ci się wiecznością, a czas spędzany we dwoje mijał stanowczo za szybko. Teraz w ogóle za nim nie tęsknisz, a gdy odwołuje spotkanie to cieszysz się, że będziesz mieć więcej czasu dla siebie i na spotkanie z przyjaciółkami. To znak, że między Wami coś się popsuło, a Twoje uczucia nie są już tak silne jak kiedyś.

Denerwuje Cię jego zachowanie

Na początku każde jego słowo czy gest wydawały Ci się urocze, a teraz coraz częściej działa Ci na nerwy. To znak, że nie widzisz już w nim chłopaka, w którym się zakochałaś. Jeśli jego śmiech, zachowanie i dotyk doprowadzają Cię do szału, a stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas (a nie kilka dni, kiedy masz okres), to znak, że w Waszym związku dzieje się coś złego.

Czujesz, że do siebie nie pasujecie

Nie potrafisz wyobrazić sobie, że kiedyś będziesz jego żoną i stworzycie rodzinę? Coraz częściej denerwuje Cię jego charakter i marzysz o tym, żeby się zmienił? To nie wygląda zbyt dobrze.

Wciąż rozglądasz się za innymi chłopakami

Nie ma nic złego w zerknięciu na przystojnego chłopaka, jeśli jednak notorycznie zdarza Ci się to robić, co więcej, wodzisz wzrokiem za innymi, jednocześnie nie zwracając uwagi na swojego faceta to nie wróży nic dobrego. Być może podświadomie szukasz okazji, aby poznać kogoś nowego.

Unikasz intymnego kontaktu z nim

Nie masz ochoty ani na pocałunki ani na to by trzymał Cię za rękę. Jeśli jego dotyk jest dla Ciebie odpychający to bardzo ciężko będzie Wam uratować tę relację.

Co chwilę się kłócicie

Co więcej zdajesz sobie sprawę z tego, że te konflikty wywołujesz sama. Zwykły drobiazg wytrąca Cię z równowagi i sprawia, że masz ochotę go zabić? Zastanów się czy podświadomie nie dążysz do tego, aby on Cię zostawił, bo sama nie potrafisz tego zrobić.

Nie możesz go już słuchać

Wszystko co mówi wydaje Ci się być głupie, żałosne lub pozbawione sensu? Nie masz ani ochoty ani siły słuchać tych głupot, które opowiada i najchętniej kazałabyś mu się zamknąć za każdym razem jak otwiera usta? Tak właściwie czemu nadal z  nim jesteś?

Wstydzisz się go

Wcześniej byłaś duma, że taki facet jak on, wybrał właśnie Ciebie, a teraz najchętniej w ogóle nie pokazywałabyś się z nim w towarzystwie i uważasz, że faceci Twoich przyjaciółek są sto razy lepsi od Twojego? To chyba znaczy, że między Wami nie jest za dobrze.

Czytaj także: Najczęstsze przyczyny rozpadu związku

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj