Czy ON jest gotowy na związek?

Zastanawiasz się, czy chłopak, który Ci się podoba, jest gotowy na związek? Przeczytaj ten wpis i przekonaj się!

Kiedy zakochujemy się w jakimś chłopaku, który na dodatek daje nam sygnały, że też jest nami zainteresowany, najczęściej zaczynamy snuć plany dotyczące związku, a nawet całej wspólnej przyszłości! Problem pojawia się wtedy, gdy chłopak nie podziela naszego entuzjazmu i albo w ogóle nie dąży do związku, albo będąc w nim nie wykazuje zaangażowania. Możliwą przyczyną takiego zachowania jest brak gotowości na związek.

Jak można się przekonać, czy chłopak jest gotowy na związek? Można to zrobić w prosty sposób – wystarczy poobserwować chłopaka i jego zachowanie, a odpowiedź stanie się jasna.

Czy ON jest gotowy na związek?

Poniższe zachowania świadczą o tym, że chłopak, w którym się zakochałaś NIE jest jeszcze gotowy na bycie w związku.

Nie rozmawia o Waszej przyszłości. Nie każdy musi od razu mieć plan na resztę życia, ale jeżeli za każdym razem gdy próbujesz porozmawiać o Waszej wspólnej przyszłości, on zmienia temat, to możliwe że nie jest jeszcze gotowy na poważny związek.

Stawia na pierwszym miejscu kolegów. Koledzy są ważni, to prawda. W końcu zna ich dłużej niż Ciebie, ale skoro jesteście w związku, to Twoje potrzeby powinny być dla niego priorytetem.

Opowiada Ci o swojej byłej dziewczynie. Szczegóły dotyczące jego poprzednich związków nie powinny Cię interesować, chyba że sama o nie dopytujesz. Opowieści lub, co gorsza, porównania są ciosem poniżej pasa.

Flirtuje z innymi. Bez względu na to, czy się w tym kryje, czy robi to jawnie na Twoich oczach, takie zachowanie świadczy o tym, że ten chłopak chyba nie wie na czym polega związek.

Dba tylko o własne interesy. Miłość polega na stawianiu dobra drugiej osoby ponad swoje własne. Jeżeli on zawsze myśli tylko o sobie i nie bierze pod uwagę Ciebie, ani Twoich potrzeb, to możliwe że nie dojrzał jeszcze do bycia w związku.

Polecamy: Jak zawrócić w głowie chłopakowi?

Czy ON jest gotowy na związek?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj