Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy chłopak, który Ci się podoba jest narcyzem? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

Poznałaś zabójczo przystojnego chłopaka, ale wydaje Ci się, że on jest zakochany w sobie? Pomożemy Ci rozwiązać tę zagadkę i sprawdzić, czy on jest narcyzem.

Czy ON jest narcyzem?

#1. Szykuje się do wyjścia dłużej niż Ty. Chłopcy zwracają dziś większą uwagę na wygląd niż jeszcze kilkanaście lat temu, ale czasami idzie to w złą stronę. Jeśli on spędza przed lustrem tyle czasu, że przeważnie wszędzie się spóźniacie, to ewidentnie jest narcyzem.

#2. Jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Narcyz jest zakochany w sobie i zachowuje się jak pępek świata. W związku z tym to Ty zawsze powinnaś mu ustępować i spełniać jego zachcianki. On nie dostosuje się do Ciebie.

#3. Oczekuje podziwu na każdym kroku. Ponieważ on jest najpiękniejszy i najmądrzejszy na całym świecie, to powinnaś go cały czas podziwiać i broń boże nigdy nie krytykować.

#4. Nie akceptuje sprzeciwu. Narcyz bardzo nie lubi, gdy ktokolwiek mu się sprzeciwia, więc lepiej tego po prostu nie rób. On jest przekonany o swojej nieomylności, dlatego najczęściej próby dyskutowania kończą się fiaskiem.

#5. Ciągle podkreśla, jaki jest wyjątkowy. Fajnie, że chłopak zna swoją wartość i się ceni, ale jeszcze lepiej byłoby gdyby czasami zauważył coś więcej niż tylko czubek własnego nosa. Każda dziewczyna lubi czuć się pięknie i wyjątkowo, niestety przy narcyzie nie zawsze jest to możliwe.

#6. Nie ukrywa, że dziewczyny na niego lecą. Jeśli on chętnie opowiada Ci o tym, że miał dużo dziewczyn przed Tobą i nadal jest obiektem westchnień wielu ,,koleżanek” to najprawdopodobniej masz do czynienia z kobieciarzem lub z narcyzem.

Czytaj także: Po czym poznać, że on nie jest wart Twojej uwagi?

Czy ON jest narcyzem?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj