Źródło: Pinterest

Zadaj sobie te 4 pytania i przekonaj się, czy ON jest tym jedynym!

Zastanawiasz się, czy Twój chłopak jest tym jedynym? Poniżej znajdziesz 4 pytania, które pomogą Ci się o tym przekonać.

1. Czy czujesz się przy nim swobodnie?

To bardzo ważne pytanie, ponieważ ciężko sobie wyobrazić, żeby mąż nie widział nigdy swojej żony w dresach lub bez makijażu, prawda? To samo tyczy się związków. Jeśli wiesz, że Twój partner akceptuje Cię taką, jaka jesteś, to znaczy, że on myśli o Tobie na poważnie.

2. Czy on jest przy Tobie sobą?

Jeśli masz pewność, że on nikogo przy Tobie nie udaje, to w porządku. Gorzej jeśli masz obawy, że jego opowieści to w większości przechwałki. Jeśli chcesz go sprawdzić, zaangażuj do pomocy swoje przyjaciółki i przedstaw im go (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś). Być może zobaczą one coś, czego Ty sama nie widzisz. Taka opinia kogoś z boku często okazuje się bardzo przydatna.

3. Możesz mu ufać?

Czy on nigdy nie zawiódł Twojego zaufania i wiesz, że możesz przyjść do niego z każdym problemem? Jeśli dzielicie się ze sobą, swoimi sekretami i masz pewność, że on nigdy by Cię nie zdradził, to jest duża szansa, że ON jest tym jedynym.

4. Szybko się godzicie?

Czy każde z Was twardo upiera się przy swoim i nie chce ustąpić? Tak nie powinno być. Nie da się uniknąć sprzeczek, jednak najważniejsze jest nie to, że się kłócicie, tylko to, jak się godzicie. Obojgu Wam powinno zależeć na jak najszybszym pogodzeniu się, dlatego nie raz trzeba będzie schować swoją dumę do kieszeni, po to, by znów było między Wami dobrze.

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na wszystkie pytania, to gratulacje! To oznacza, że Twój ukochany może być tym jedynym. Żeby mieć jednak 100% pewność, musisz być z kim przez kilka lat, poznać go z każdej strony i wiedzieć jak on zachowuje się w konkretnych sytuacjach (czy np. wspiera Cię, gdy masz problem, jak Cię traktuje, gdy jest zły itd). Te 4 pytania poruszają jednak bardzo ważne kwestie, które świadczą o tym, że związek jest udany, a partner odpowiedni.

Czytaj także: Jak nie wystraszyć chłopaka, z którym planujesz związek?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj