Zastanawiasz się, czy on jest z Tobą z miłości, czy tylko dla szpanu? Przekonaj się!

Jeżeli masz podejrzenia, że Twój chłopak nie jest z Tobą z miłości, tylko dla szpanu, to sprawdź, czy nie zachowuje się w taki sposób:

#1. Nie chce spotykać się sam na sam. Jeśli on proponuje Ci spotkania tylko w większym gronie, tak aby zawsze ktoś widział Was razem, to możliwe, że chce tylko pokazać wszystkim dookoła, że ma dziewczynę.

#2. Opowiada kumplom wszystkie szczegóły z Waszego związku. W męskim gronie poruszane są różne tematy, ale pewne rzeczy powinny zostać tylko między Wami.

#3. Okazuje Ci uczucia tylko przy innych. Kiedy jesteście sami, on zachowuje się inaczej, niż przy znajomych? Jeśli on chętnie całuje Cię i przytula przy kolegach, a sam na sam tego nie robi, to nic dziwnego, że czujesz się zaniepokojona.

#4. Nie przedstawił Cię rodzinie. To oczywiście nie musi oznaczać, że on jest z Tobą dla szpanu, ale jesteście ze sobą już od dłuższego czasu i on nawet nie zaprosił Cię do siebie, to może oznaczać, że nie traktuje Cię poważnie.

#5. Nie liczy się z Twoimi uczuciami. Zakochany chłopak powinien stawiać Cię na pierwszym miejscu, a Twoje dobro powinno być dla niego najważniejsze. Jeśli tak nie jest, to możliwe, że on jest z Tobą tylko dla szpanu.

#6. Lubi się popisywać. Zauważyłaś, że on uwielbia być w centrum zainteresowania i uwielbia się popisywać przed kumplami? Być może związek z Tobą to również tylko popisówka.

Polecamy: 3 sygnały, że nie masz u niego szans

Czy on jest z Tobą dla szpanu?

Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj