Zuzia powiedziała swojemu przyjacielowi coś, czego teraz żałuje. Jak to wszystko odkręcić?

,,Droga redakcjo mam nadzieję że opublikujecie mój list i że czytelnicy podpowiedzą mi, co mam zrobić.

Cześć. Nazywam się Zuzia. Chodzę do gimnazjum i mam pewien problem, który mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiązać. Poznałam go trzy lata temu. Przepisał się do mojej szkoły i trafił do mojej klasy. Zapoznaliśmy się i zostaliśmy dobrymi znajomymi. Mieliśmy że sobą bardzo dobre kontakty i większość naszych znajomych mówiła nam, że zachowujemy się jak para i pewnie kiedyś będziemy razem, lecz my braliśmy to na żarty. Nigdy nie myślałam o nim jako o moim chłopaku.

Niestety w 1 gimnazjum trafiliśmy do dwóch innych klas. Mimo to nasze kontakty nie popsuły się, a ja zauważyłam że zaczęło mi na nim coraz bardziej zależeć. Ostatnio pojechaliśmy razem (tzn. jego klasa i moja) na trzydniową wycieczkę. Tam zachowywał się trochę inaczej. Mówił mi, że ładnie wyglądam lub pachnę, przytulał się do mnie, dawał mi swoją bluzę, nawet ustawił sobie moje zdjęcie, gdy śpię, na tapetę. Na początku myślałam, że to nic takiego bo zawsze mówił, że jestem dla niego dobrą znajomą, ale po wycieczce gdy pisaliśmy na fb, zapytał się mnie co bym zrobiła, gdyby zapytał się mnie o związek.

Zamurowało mnie. Myślałam że on nic do mnie czuje i że traktuje mnie tylko jako znajomą. Napisałam mu, że związek zepsuł by naszą znajomość i że raczej nie zgodziłabym się. Gdy to napisałam zaczęłam żałować. Uświadomiłam sobie, że  bardzo go lubię, może nawet bardziej i zależy mi nim. Napisał, że pytał tylko z ciekawości i że trochę mu przykro, że bym odmówiła. Temat jednak się zakończył i na następny dzień odzywał się do mnie normalnie.

Niestety gdy przyszliśmy w poniedziałek do szkoły, on trzymał mnie na dystans. Nie odzywał się do mnie zbyt dużo, nie napisał do mnie wieczorem, tak jak miał to w zwyczaju. Tak jest już przez tydzień. Wiem, że to pewnie przez to co napisałam, lecz gdy zapytałam się czy się o to obraził, powiedział że wszystko jest ok. Wiem jednak, że zraniłam go trochę tym.

Kochani co mam zrobić? Nie chce tracić z nim kontaktu, bo zależy mi na nim. Teraz wiem, że trochę źle postąpiłam, że napisałam mu że odmówiłabym, ale zwyczajnie bałam się. Jestem idiotką bo mimo że coś tam do niego czułam, mimo że zależało mi na nim, napisałam że odmówiłabym. Brakuje mi go i nie wiem co mam zrobić. Mam mu powiedzieć, że zależy mi na nim i że coś do niego czuję czy po prostu dać mu spokój?”.

wyznanie miłości

Źródło zdjęć: http://favim.com

7 KOMENTARZE

  1. Umów się z nim tak zwyczajnie na spotkanie z kolegą, a nie na randkę i powiedz mu, że nie jest ci obojętny i że chciałabyś sprubować „bycia razem”. A jak się nie zgodzi na spotkanie to chwyć go za rękaw i zaprowadź w jakiś róg korytarza i wtedy mu powiedz. ;P

  2. Jeżeli Ci na nim zależy to powinnaś napisać mu, że chcesz się spotkać i wtedy wyznać mu to co do niego czujesz. Jeżeli tego nie zrobisz na pewno będziesz tego żałować, wiem to po własnej osobie.

  3. Pogadaj z nim szczerze. Jeśli nie zrobisz tego w ogóle, to będziesz tego żałować. Życie jest jedno i trzeba z niego korzystać, a on dał ci ukryty sygnał, że chciałby z tobą być. Spróbuj, w końcu, kto nie próbuje ten żałuje 😉
    Mam nadzieję, że wam się uda i życzę powodzenia <3

  4. Napisz mu co czujesz bo ja kiedyś zrobiłam tak jak ty i też chciałam to naprawić lecz tego nie zrobiłam i teraz bardzo żałuje ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj