Jak ukryć związek przed rodzicami?
Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy przedstawienie chłopaka Twoim rodzicom to dobry pomysł? W tym wpisie postaramy się pomóc odpowiedzieć Ci na to pytanie.

Pierwsze spotkanie z rodzicami ukochanej osoby jest najczęściej bardzo stresujące. Zdenerwowanie odczuwa nie tylko przedstawiany partner, ale również ten przedstawiający. Nawet kiedy dobrze znamy naszych rodziców, nie możemy być do końca pewni, jak zareagują, kiedy przedstawiamy im ukochaną osobę. W tym wpisie postaramy się pomóc Ci podjąć decyzję, czy to dobry moment na przedstawianie chłopaka swoim rodzicom.

Czy powinnaś przedstawić chłopaka rodzicom?

Prędzej czy później ten moment i tak nastąpi, bo ciężko będzie Ci przez całe życie ukrywać, że kogoś masz. O ile Twoje relacje z rodzicami są (w miarę) poukładane, to z pewnością któreś z Was będzie chciało doprowadzić do tego spotkania. W jakich sytuacjach lepiej się z tym wstrzymać?

NIE, jeśli… związki to w Twoim domu temat tabu

Jeżeli dotąd nie rozmawiałaś z rodzicami na temat chłopaków i nigdy wcześniej nie byłaś w związku, to może być to dla nich szokiem. Zanim przyprowadzisz ukochanego do domu, spróbuj delikatnie przygotować na to rodziców.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

NIE, jeśli… Twoi rodzice uważają, że teraz jest czas na naukę

Wielu rodziców chce, aby ich dorastające córki skupiły się na nauce, a nie ?uganianiu się” za chłopakami. Kiedy Ty nagle przyprowadzisz do domu chłopaka, mogą oni być niezadowoleni. W takiej sytuacji lepiej odczekać pewien czas albo przeprowadzić najpierw z rodzicami poważną rozmowę.

NIE, jeśli jesteś w związku od niedawna

Im dużej jesteście ze sobą, tym lepiej się znacie i bardziej potraficie się wspierać. Pamiętaj, że dla chłopaka poznanie Twoich rodziców to spory stres, więc może lepiej oszczędzić mu takich atrakcji, jeżeli jesteście ze sobą dopiero od kilku tygodni?

Decyzja o przedstawieniu chłopaka rodzicom w większości przypadków powinna być dobrze przemyślana, a nie podejmowana spontanicznie. Wielu rodziców ma problem z zaakceptowaniem faktu, że ich mała córeczka dorasta, więc może warto dać im trochę czasu. Oczywiście każdy sytuacja jest inna, więc być w może w Twoim przypadku będzie inaczej 🙂 Zawsze warto jednak porozmawiać wpierw z rodzicami, bo to klucz do dogadania się.

Czytaj także: Poznaj jego myśli po mowie ciała

Jak ukryć związek przed rodzicami?
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj