Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy łączy Cię z chłopakiem prawdziwe uczucie, czy może to już tylko strach przed byciem samotną? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Powody wchodzenia w związki mogą być przeróżne, a jednym z nich bywa często strach przed samotnością. To właśnie dlatego niektóre dziewczyny tkwią w relacjach, które ich nie satysfakcjonują. Czasami zdarza się, że jesteśmy z kimś tak długo, że już same nie wiemy, co tak właściwie łączy nas z tą drugą osobą. Jeżeli coraz częściej łapiesz się na takich myślach, to sprawdź, czy przypadkiem nie jesteś z chłopakiem ze strachu przed byciem singielką.

Czy to miłość, czy strach przed samotnością? Sprawdź!

#1. Liczysz na to, że Twój chłopak się zmieni

Im dłużej jesteście ze sobą, tym więcej wad dostrzegasz u swojego chłopaka? Liczysz na to, że kiedy się zaręczycie, zamieszkacie ze sobą lub weźmiecie ślub, on się zmieni? Choć bywa między Wami różnie, to wierzysz, że gdy w końcu on poprawi swoje zachowanie, Wasz związek stanie się szczęśliwszy? Najpewniej uczucie, które żywisz do tego chłopaka, to nie jest miłość. Prawdopodobnie jesteś zakochana w wyobrażeniu o swoim partnerze. Problem w tym…, że ktoś taki nie istnieje. Im szybciej sobie to uświadomisz, tym lepiej dla Ciebie.

#2. Wciąż kogoś szukasz

Niby jesteś w związku, ale nie zamykasz się na nowe znajomości? Choć nie potrafisz tego przyznać przed samą sobą, to tak naprawdę szukasz lepszego kandydata, a gdy już go znajdziesz, Twój partner pójdzie w odstawkę? A może cały czas masz gdzieś w zanadrzu kilka opcji zapasowych? Najprawdopodobniej to strach przed samotnością trzyma Cię przy tym chłopaku i gdy tylko na horyzoncie pojawi się ktoś lepszy, Twój obecny związek się zakończy. Pamiętaj, że bycie singielką nie jest takie straszne, jak mogłoby Ci się wydawać (a nawet ma sporo plusów!), dlatego pomyśl, czy nie lepiej byłoby zakończyć to już teraz.

#3. Nie jesteś szczęśliwa

Myślisz, że szczęśliwe pary występują tylko w romantycznych filmach? Wmawiasz sobie, że w każdym związku po czasie nie jest już tak wspaniale, jak było na początku? To, co trzyma Cię w aktualnym związku, to zdecydowanie nie jest miłość, lecz strach przed samotnością. Nawet, jeśli chłopak dobrze Cię traktuje i niemal w ogóle się nie kłócicie, nie oznacza to, że łączy Was głębokie uczucie. Prędzej przyzwyczajenie. Jeżeli Twój chłopak jest dla Ciebie bardziej niczym brat czy przyjaciel, powinnaś się zastanowić nad sensem tej relacji.

Czytaj także: Jak stworzyć atrakcyjny profil na portalu randkowym?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj