Czy warto być optymistą?

Optymizm zmusza do działania, a pesymizm powoduje stanie w miejscu. Gdy optymista i pesymista dostaną za zadanie posprzątać ten sam pokój, to optymista skupi się chociażby na drobnostce, co zaprowadzi go do celu, natomiast pesymista będzie patrzył na całokształt, przez co szybko się zniechęci i zadania nie wykona.

Myśli tworzą Twoją rzeczywistość, dlatego tylko od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje życie. Dużo lepiej podchodzić do wszystkiego z optymizmem. Lepiej działać, niż stać w miejscu. Lepiej wierzyć w wygraną, niż nastawiać się na porażkę. Lepiej, by szklanka była do połowy pełna! Najlepiej być optymistą!

A Wy jesteście optymistami, czy pesymistami? Piszcie w komentarzach!

Porozmawiajcie o tym na naszym forum!

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. Hej,
    Jakie polecacie kosemtyki oczyszczające do twarzy żeby było mniej wyprysków itp. i Fajne sprawdzone odżywki, szampony itp. do włosów suchych, trochce zniszczonych oraz na ich porost? (Opinie, jak działają itp.)
    Z góry dziękuje 😀

    • Na stronie głównej masz kategorie (MIŁOŚĆ, ZDROWIE I URODA, FITNESS, SZKOŁA, MODA, INNE). Każda kategoria ma kilka działów (np. MIŁOŚĆ: Związki, Seks, Porady). Wybierasz kategorię, która jest najbardziej zbliżona do tego, o czym chcesz napisać, klikasz w nią i masz listę tematów, które zostały już wcześniej dodane. Nad tabelką masz przycisk ,,Nowy Temat”. Dodajesz nowy temat klikając ,,wyślij” 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here