Źródło: Pinterest

Nie jesteś pewna, czy nadal darzysz uczuciem swojego chłopaka? Nasz wpis pomoże Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Początek związku zawsze wiąże się z silnymi emocjami. Mamy ochotę skakać wtedy z radości, a każdy dotyk czy muśnięcie powoduje, że ciało przeszywa dreszcz. Z czasem jednak uczucia nieco stygną i nie ma w tym nic dziwnego.

Co jednak, jeśli brak fajerwerków wywołuje u Ciebie wątpliwości, a Ty zaczynasz się zastanawiać, czy to na pewno TO? Poznaj kilka sygnałów, które świadczą o tym, że Twoje uczucie się wypaliło.

Czy wciąż kochasz swojego chłopaka?

Nie brakuje Ci jego obecności

Na początku każda godzina rozłąki wydawała Ci się trwać wiecznie, a czas spędzany we dwoje mijał zdecydowanie zbyt szybko. Teraz nie tęsknisz za nim wcale, a gdy on odwołuje spotkanie, to cieszysz się, że będziesz mieć więcej czasu dla siebie i na spotkanie z przyjaciółkami. To znak, że między Wami coś się popsuło, a Twoje uczucia nie są już tak silne, jak kiedyś.

Jego zachowanie Cię denerwuje

Na początku każde słowo czy gest chłopaka wydawały Ci się urocze, a teraz coraz częściej działa Ci on na nerwy. To znak, że nie widzisz już w nim osoby, w której się zakochałaś. Jeśli jego zachowanie, śmiech czy dotyk doprowadzają Cię do szału, a stan ten utrzymuje się przez dłuższy czas (a nie jedynie w dni, kiedy masz okres), to znak, że w Waszym związku dzieje się coś złego.

Wciąż rozglądasz się za innymi chłopakami

To normalne, że czasem zerkniesz na przystojnego chłopaka, ale jeśli notorycznie zdarza Ci się to robić, a co więcej, wodzisz wzrokiem za innymi, jednocześnie nie zwracając uwagi na swojego faceta, to nie wróży nic dobrego. Być może podświadomie szukasz okazji, aby poznać kogoś nowego.

Czujesz, że do siebie nie pasujecie

Nie potrafisz wyobrazić sobie, że kiedyś będziesz jego żoną i stworzycie rodzinę? Coraz częściej denerwuje Cię jego charakter i marzysz o tym, aby on się zmienił? To nie wygląda zbyt dobrze.

Często się kłócicie

Co więcej, zdajesz sobie sprawę z tego, że te konflikty wywołujesz Ty sama. Zwykły drobiazg wytrąca Cię z równowagi i sprawia, że masz ochotę zabić swojego chłopaka? Zastanów się, czy podświadomie nie dążysz do tego, aby on Cię zostawił, bo sama nie potrafisz się na to zdobyć.

Unikasz intymnego kontaktu z nim

Nie masz ochoty ani na pocałunki, ani na to, by trzymał Cię za rękę. Jeśli jego dotyk stał się dla Ciebie odpychający, to może być Wam ciężko uratować tę relację.

Nie chcesz go już słuchać

Wszystko co on mówi, wydaje Ci się głupie, żałosne lub pozbawione sensu? Nie masz ani ochoty, ani siły słuchać tych głupot, które opowiada i najchętniej kazałabyś mu się uciszyć za każdym razem, gdy otwiera usta? Tak właściwie, to czemu nadal z nim jesteś?

Wstydzisz się go

Wcześniej byłaś duma, że taki facet jak on, wybrał właśnie Ciebie, a teraz najchętniej w ogóle nie pokazywałabyś się z nim w towarzystwie i uważasz, że faceci Twoich przyjaciółek są sto razy lepsi od Twojego? To chyba znaczy, że między Wami nie jest za dobrze.

Czytaj także: 6 złotych zasad randkowania dla dziewczyn!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj