Najpiękniejsze kostiumy kąpielowe
Źródło: Pinterest

Odpowiednio dobrany kostium kąpielowy sprawi, że nie tylko będziesz wyglądać, ale i poczujesz się świetnie! Sprawdź, czym należy się kierować podczas jego zakupu.

Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu kostiumu kąpielowego? W tym wpisie znajdziesz małą podpowiedź!

Czym się kierować przy zakupie kostiumu kąpielowego?

#1. Odpowiedni rozmiar

Nie kieruj się tylko i wyłącznie tym, co jest napisane na metce, ponieważ rozmiary wypadają bardzo różnie. Dobierz wielkość stroju do swojego ciała, tak aby nie był zbyt mały, ale jednocześnie na tyle dopasowany, aby ryzyko zsunięcia się było minimalne.

#2. Dobrej jakości materiał

Materiał, z którego jest wykonany kostium powinien być nie tylko przyjemny w dotyku, ale przede wszystkim dobrej jakości. Musi być na tyle gruby, aby nie prześwitywał, ani się nie porwał.

Oczywiście dobra jakość idzie najczęściej w parze z wyższą cenę, co dla wielu może być przeszkodą. Kupując tańszy kostium kąpielowy w sieciówce, musisz po prostu mieć świadomość, że być może po roku będziesz musiała go wymienić.

#3. Praktyczność

W sklepach znajdziesz wiele przepięknych kostiumów kąpielowych, niestety część z nich jest bardzo niepraktyczna. Paseczki, ozdobne otworki, niesymetryczne kroje… To wszystko wygląda ładnie, jednak opalenizna po zdjęciu stroju będzie wyglądać śmieszne.

#4. Cena

Nie zawsze to, co kosztuje dużo, jest dobrej jakości. I odwrotnie – czasem można dorwać dobrej jakości kostiumy, w atrakcyjnych cenach. Najlepiej jest robić zakupy podczas posezonowych wyprzedaży.

Czytaj także: Modowe wpadki, które zrujnują Twoją stylizację

Najpiękniejsze kostiumy kąpielowe
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj