Poznaj najbardziej wkurzające zachowania zakochanych par. Też tak robisz?

Denerwujące zachowania par

#1. Wyznawanie miłości na FB. Dzień bez wspólnego zdjęcia albo statusu to dzień stracony? Taki spam będzie denerwował nie tylko znajomych bez pary, ale również tych będących w związkach. Jeśli ten punkt dotyczy Ciebie, to odpuść czasem swoim znajomym, choć większość i tak pewnie przestała obserwować Twój profil.

#2. Bycie nierozłącznym. To oczywiście Wasz wybór, jak spędzacie czas wolny, ale Wasi znajomi chcieliby czasem spotkać się tylko z jednym z Was. Godzina rozłąki (od czasu do czasu) dobrze Wam zrobi.

#3. Publiczne okazywanie uczuć. Nie każdy ma ochotę oglądać Wasze przyssane do siebie usta. O mlaskaniu i jękach nie wspominając. Takie rzeczy zostawcie dla siebie, serio.

#4. Wciąganie innych w kłótnie. Chyba nie ma nic gorszego. Nie róbcie tego znajomym. Jeśli publicznie pierzecie swoje brudy, to narażacie się na pośmiewisko, ale jeśli wciągacie najbliższych w Wasze kłótnie, to ryzykujecie tym, że stracą oni cierpliwość i ograniczą kontakt z Wami.

#5. Wspólny profil na FB. Być może nie macie przed sobą tajemnic i chcecie pokazać całemu światu jak bardzo jesteście szczęśliwi, ale czy to nie przesada? Twoje koleżanki raczej nie byłyby zadowolone z faktu, że Twój chłopak w każdej chwili może zalogować się na Wasz wspólny profil i czytać Waszą korespondencję.

#6. Mówienie tylko o swojej drugiej połówce. Twoi znajomi z pewnością lubią Twojego chłopaka, ale lubiliby go jeszcze bardziej, gdybyś czasem zmieniła temat i przestała o nim mówić.

Jakie zachowania dodalibyście do tej listy? Piszcie w komentarzach!

Denerwujące zachowania par

3 KOMENTARZE

  1. Najgorsze jest, jak dwoje osób znających się w realu, wyznają sobie miłość przez internet… Ja rozumiem, ze niektorzy się wstydzą, ale według mnie te słowa są wtedy (za przeproszeniem) g***o warte.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj