Słoik dobrej energii
Obraz StockSnap z Pixabay

Słoik dobrej energii. Słyszeliście kiedyś o tym? A może sami posiadacie takowy w domu? Jeśli nie, zapraszam do przeczytania wpisu, w którym wszystko wyjaśniam.

Na pewno każdy z Was ma jakieś ulubione powiedzonko, złotą myśl, może jakiś cytat z filmu, piosenki lub książki. Są to słowa, które wprawiają nas w dobry nastrój, motywują do działania. Założę się, że większość z nas ma jakąś playlistę na doła albo na przykład motywującą do ćwiczeń.

Słoik dobrej energii to nic innego jak słoik wypełniony po brzegi cytatami, złotymi myślami, obrazkami, czymkolwiek zechcecie. Jest jeden warunek: to, co tam znajdziecie, za każdym razem będzie wprawiało Was w lepszy nastrój.

DIY: Słoik dobrej energii

Potrzebne rzeczy:

  • kolorowy papier / patyczki po lodach
  • flamastry
  • słoik
  • pomysły

W moim słoiku dobrej energii znajdują się kolorowe karteczki, ale równie dobrze mogą to być patyczki po lodach. Podzieliłam je kolorami. Różowe dotyczą sfery miłosnej, zielone ? przyjaźni, niebieskie ? motywacji, żółte to komplementy. Są jeszcze białe ? puste. Kiedy wylosuję pustą karteczkę oznacza to, że sama muszę na niej napisać coś dobrego. Cała zabawa polega na tym, że gdy jest mi smutno lub jestem zła losuję jedną karteczkę i to sprawia, że jest mi lepiej. Na karteczkach znajdują się cytaty z moich ulubionych książek lub zabawne powiedzonka, które zawsze poprawiają mi humor.

To naprawdę świetna sprawa. Możemy taki prezent sprawić sami sobie lub bliskiej osobie, może przyjaciółce, która ma kłopoty z samooceną, może młodszej siostrze lub bratu ze złotymi radami na nadchodzące nastoletnie życie, może rodzicom z podziękowaniami za wszystko co dla nas robili? Wszystko zależy od Was!

Spróbujcie i podzielcie się wrażeniami. Prezent się spodobał? Czy Wasz słoik naprawdę emanuje pozytywną energią? Podzielcie się spostrzeżeniami w komentarzu!

Polecamy: DIY: Ozdobne ramki do zdjęć

Słoik dobrej energii
Obraz StockSnap z Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj