Stojące litery 3d
Źródło: Pinterest

Sprawdź, jak zrobić modne stojące literki 3d krok po kroku!

Chciałabyś przyozdobić swój pokój, ale nie stać Cię na zakup drogich ozdób? W takim razie mamy coś w sam raz dla Ciebie! W tym wpisie znajdziesz instrukcję, dzięki której zrobisz sama modne stojące litery. Sprawdź koniecznie!

DIY: Stojące litery 3d – ozdoba do pokoju

Do wykonania liter będziesz potrzebować:

  • Gruby karton (1 duży lub kilka małych);
  • Linijkę, ołówek, nożyczki lub nożyk do tapet (jest bardziej precyzyjny, ale musisz uważać, aby się nim nie skaleczyć, gdyż jest bardzo ostry!);
  • Mocny klej;
  • Ozdoby do liter, np. farby, gazetę, włóczkę, guziki itp.

Wykonanie stojących liter 3d:

Krok 1: Na kartonie narysuj wzory liter, które chcesz wyciąć. W zależności od tego, jaką grubość liter chcesz uzyskać, będziesz musiała zrobić kilka kopii każdej litery.

Krok 2: Precyzyjnie wytnij wszystkie kopie liter i sklej w jedną grubą literę.

Krok 3: Kiedy klej już wyschnie, sprawdź czy litery dobrze się trzymają. Teraz pozostało już najprzyjemniejsze, czyli ozdabianie. Możliwości masz mnóstwo – możesz litery pomalować farbkami, okleić gazetą, owinąć włóczką lub ozdobić guzikami czy koralikami. Gotowe!

Uwaga! Żeby przykleić guziki lub inne twarde elementy, będziesz musiała użyć kleju na gorąco lub popularnej Kropelki. Jeżeli nie używałaś ich nigdy wcześniej, poproś o pomoc rodziców.

Czytaj także: Najmodniejszy stanik sezonu – DIY

DIY: Stojące litery 3d - ozdoba do pokoju
Źródło: http://zszywka.pl

6 KOMENTARZE

  1. Hej zrobicie coś na temat fejmu . Chodzi mi o to że dużo młodych osób zamartwia się przez to że ma mało like , wiem że dla nas wydaje się to dziwne ale tak niestety jest .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj