Dlaczego chłopak nie przyszedł na spotkanie?

Umówiłaś się z chłopakiem na randkę, a on się nie pojawił? Sprawdź, dlaczego tak się stało!

Idąc na pierwsze spotkanie z chłopakiem większość dziewczyn tworzy w głowach różne scenariusze. O czym rozmawiać, co może pójść nie tak i jak z takiej sytuacji wybrnąć. Mało która z nich zakłada jednak, że do randki w ogóle nie dojdzie, bo chłopak się nie pojawi. Znalazłaś się w takiej sytuacji? Poniżej znajdziesz 5 możliwych powodów, dlaczego zostałaś przez niego wystawiona.

Dlaczego chłopak nie przyszedł na spotkanie?

#1. Coś mu się stało

To, że chłopak nie dotarł na umówione spotkanie, nie musi od razu oznaczać, że Cię wystawił. Być może wydarzyło się coś, co sprawiło, że nie mógł się pojawić. Zanim zaczniesz się dołować lub na niego złościć, poczekaj jeden dzień na jakąś informację. Jeśli jej nie otrzymasz to prawdopodobnie celowo nie przyszedł, ale zawsze warto dać chłopakowi chociaż kilka godzin na ewentualne wyjaśnienia.

#2. Zapomniał o spotkaniu

Słysząc z ust chłopaka takie usprawiedliwienie swojej nieobecności na spotkaniu, zdecydowanie masz prawo być zła. Tylko od Ciebie zależy czy dasz mu drugą szansę, ale zapominanie o tak ważnych sprawach już na samym początku znajomości, nie wróży nic dobrego.

Kiedy warto dać drugą szansę?

Wiele zależy tu od zachowania chłopaka. Jeżeli powie jedynie ?sorry, zapomniałem”, to znaczy, że chyba nie za bardzo przejął się sytuacją. Jeżeli z kolei widać, że bardzo żałuje tego co się stało, przeprasza i obiecuje, że to się nigdy nie powtórzy, to może warto wybaczyć i zaryzykować jeszcze jedno spotkanie.

#3. Wystraszył się

Nie tylko dziewczyny odczuwają stres przed pierwszym spotkaniem, ale sama przyznasz, że to trochę słabe z jego strony, prawda? Jeśli wiesz, że on nie przyszedł na randkę, bo się wystraszył i spanikował, to może lepiej będzie jak poszukasz sobie kogoś odważniejszego.

#4. Zmienił zdanie

Być może chłopak nie był do końca przekonany, czy chce się spotkać i w ostatniej chwili zmienił zdanie, nie informując Cię o tym. Takie zachowanie nie jest oczywiście w porządku i gdyby jeszcze kiedykolwiek on odezwał się do Ciebie, to nie powinnaś mu nawet odpisywać na wiadomość.

#5. Ma dziewczynę

Niestety tak też się zdarza. Być może ruszyło go sumienie albo tamta dziewczyna zdążyła dowiedzieć się o Tobie. Tak czy inaczej w tej sytuacji powinnaś się cieszyć, że do spotkania w ogóle nie doszło, a Ty możesz spokojnie poszukać sobie kogoś, kto będzie tylko dla Ciebie.

Jakie Twoim zdaniem powody można by dopisać do tej listy? Napisz nam swoje propozycje w komentarzu.

Polecamy: Co zniechęca chłopców do dziewczyn?

Dlaczego chłopak nie przyszedł na spotkanie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj