3 metody podrywu
Źródło: https://stayclosetravelfar.com/

Zastanawiasz się czy warto czasami zagadać do chłopaka albo odważyć się na znaczący krok? W tym artykule pokażemy Ci dlaczego i w jakich sytuacjach, powinnaś zdobyć się na odwagę.


Odwaga czasami popłaca, dlatego warto nieraz wziąć sprawy w swoje ręce. Jeśli boisz się zagadać do chłopaka albo poprosić go o chodzenie, przeczytaj poniższy wpis, a zobaczysz dlaczego czasami to dziewczyny powinny zrobić ten pierwszy krok.

Dlaczego czasami to dziewczyna powinna zrobić pierwszy krok?

1. Chłopcy bywają nieśmiali

Z tego też powodu bardzo często nie maja odwagi zagadać do dziewczyny, czy zaprosić ją na randkę. Jeśli widzisz, że podobasz się jakiemuś chłopakowi, ale ten wstydzi się do Ciebie podejść, możesz mu w tym pomóc. Bardzo często kiedy dziewczyna zrobi już ten pierwszy krok (zagada lub napisze), to chłopak zyskuje więcej pewności siebie i z czasem się rozkręca. Jeśli czujesz się na siłach, a widzisz, że chłopakowi brakuje odwagi, bądź boi się odrzucenia, weź sprawy w swoje ręce, a z pewnością będziesz szczęśliwa.

2. Nie będziecie zwlekać

Np. z pierwszym pocałunkiem. Oczywiście pośpiech również nie jest wskazany w relacjach (do wszystkiego należy iść krok po kroku), ale jeśli obie strony zwlekają z pewnym faktem, robi się to nieco irytujące i można zacząć czuć pewien niedosyt. Jeśli więc widzisz, że oboje czujecie do siebie coś więcej, pokaż chłopkowi, że może się do Ciebie zbliżyć, zrób to co czujesz i pragniesz!

3. Łatwiej kogoś poznać

Jeśli zdobędziesz się na odwagę i sama napiszesz do chłopaka, któremu się podobasz, jest większe prawdopodobieństwo, że spotkasz wyjątkową osobę.

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

4. Możesz pokazać się z dobrej strony

Jeśli zdobędziesz się na krok w przód, będziesz uchodzić za odważną, pewną siebie i zdecydowana dziewczynę, czym z pewnością zapunktujesz u chłopaka. Zagadując jako pierwsza pokażesz, że jesteś towarzyska i otwarta.

5. Pokonasz swój strach, zyskasz odwagę i pewność siebie

Jeśli do tej pory byłaś nieśmiałą dziewczyną, robiąc pierwszy krok, staniesz się odważniejsza i w pewnym stopniu pokonasz swoją słabość. Zyskasz pewność siebie, co w przyszłości pomoże Ci dokładniej rozpoznawać swoje uczucia i uchronić się przed złamanym sercem. Nawet jeśli Ci nie wyjdzie, pamiętaj, że chęci i czyny są najważniejsze.

A Ty jak uważasz, czy dziewczyny powinny zrobić czasami ten pierwszy krok?

Czytaj także: Jak nie wpaść we friendzone?

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

3 metody podrywu
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/555420566543022448/ (https://stayclosetravelfar.com/)

Zdjęcie główne pochodzi ze strony: https://stayclosetravelfar.com/

1 KOMENTARZ

  1. Sama jestem przykładem że dobrze czasem zrobić ten pierwszy krok. To ja jako pierwsza napisałam do swojego chłopaka, i w ten sposób ośmielilam to do dalszych kroków. Dzięki temu mam chłopaka od roku i dowiedziałam się że na samym początku chciał do mnie zagadać i zbierał się ciągle Ale bal się odrzucenia, gdybym nie zrobiła tego wtedy być może wcale byśmy się nie poznali 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj