W tym wpisie dowiesz się, dlaczego nie powinnaś rozliczać swojego chłopaka z jego przeszłości.

W związku nie powinno mieć się przed sobą tajemnic, ale nie zawsze warto jest wracać do przeszłości. Każdy powinien mieć czystą kartę, a nie być postrzeganym przez pryzmat błędów popełnionych dawno temu. Z tego powodu czasem lepiej jest nie pytać, żeby spać spokojniej. A co, jeśli mleko się już rozlało i znamy mroczne sekrety ukochanej osoby? Jeśli znalazłaś się w takiej sytuacji, to chociaż jest to trudne, nie powinnaś rozliczać chłopaka z jego przeszłości. Czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego.

On mógł się zmienić. Zazwyczaj mroczne sekrety nie wychodzą na jaw od razu. Poznajemy kogoś, zakochujemy się w nim, a później albo przypadkiem, albo w przypływie szczerości partnera, dowiadujemy się różnych rzeczy. Te zdarzenia miały miejsce zanim się poznaliście, więc jeżeli on nigdy nie zawiódł Twojego zaufania, to powinnaś się skupić na tym co jest tu i teraz.

Sama też nie chciałabyś tego dla siebie. Na 99% też zrobiłaś w życiu coś, czego żałujesz. A może po prostu miałaś kilku chłopaków, co przecież nie jest niczym złym. Są jednak chłopacy, którzy chcieliby, żeby nikogo przed nimi nie było. Czy to wystarczający powód, żeby robić dziewczynie wyrzuty, że nie zaczekała? Sama widzisz, że to absurdalne, więc zanim zdenerwujesz się na ukochanego z powodu jego przeszłości, zastanów się, czy faktycznie na to zasłużył.

Możesz stracić kogoś ważnego. Być może po poznaniu mrocznej przeszłości swojego chłopaka i przetrawieniu jej, wcale nie będziesz miała ochoty kończyć tego związku. Ciągłe nawiązywanie do tego i przypominanie może się jednak źle skończyć. Jeśli on chciał zrzucić z siebie ciężar i o tym zapomnieć, to może w pewnym momencie nie wytrzymać presji i zakończyć Waszą znajomość.

On już nic nie może zrobić. Nie da się zmienić przeszłości – możesz albo ją zaakceptować, albo rozstać się z chłopakiem. Ciągłe wracanie do starych spraw nie pomoże ani jemu, ani Tobie i im szybciej sobie to uświadomisz, tym lepiej dla Ciebie. Masz pełne prawo powiedzieć co o tym wszystkim myślisz, ale to wszystko co możesz zrobić.

Polecamy: Co zrobić, gdy chłopak jest na Ciebie zły?

przeszłość chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj