Źródło: Pinterest

Jesteście razem już od jakiegoś czasu, a on nadal nie ustawił statusu związku, albo (co gorsza) wciąż oficjalnie jest ,,wolny”? Sprawdź, co może być tego przyczyną.

W dzisiejszych czasach alternatywne życie toczy się w social mediach i wiele osób nie wyobraża sobie bez nich życia. Sporo młodych ludzi twierdzi wręcz, że jak Cię nie ma w sieci, to nie istniejesz. Nic więc dziwnego, że statusy związków stały się dla niektórych tak bardzo istotne. Jeśli należysz do grona osób, które bardzo dbają o swój profil w sieci, a Twój chłopak niekoniecznie, to podpowiemy Ci, co to może oznaczać.

Okej, masz chłopaka od jakiegoś czasu, a on na FB nadal ma ustawiony status ,,wolny”. Co myślisz? Pewnie zastanawiasz się, czy Wy w ogóle jesteście razem. Uspokoimy Cię – w większości przypadków chłopcy, którzy nie zmienili statusu związku nie zrobili tego, bo zapomnieli / nie jest to dla nich ważne / nie są jeszcze na 100% pewni, ale z pewnością za moment już będą.

A co, jeśli on jednak nie zmienił statusu celowo? Istnieje taka możliwość, że on działa na kilka frontów. Najczęściej możesz to zweryfikować na podstawie jego zachowania.

Co robić, gdy on nie zmienił statusu związku? Najlepiej nic. To bzdura, która nie powinna spędzać Ci snu z powiek. Jeśli jednak jest to dla Ciebie aż tak ważne, to powiedz mu o tym. Jeśli Cię kocha (albo chce mieć święty spokój :), powinien zmienić status lub chociaż go ukryć.

Czy status związku na FB jest dla Ciebie ważny, czy raczej nie? Napisz nam w komentarzu!

Źródło zdjęć: Pinterest | Pixabay

2 KOMENTARZE

  1. Sama też nie zmieniam statusu, za to moja koleżanka zmienia go z każdym nowym związkiem, rozstaniem czy problem w związku – niestety, zmienia chłopaków jak rękawiczki… Pamietam ferie rok temu, co drugi dzień aktualizacje, to było chore

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj