Dlaczego warto grać z chłopakiem w gry komputerowe
Źródło: Favim

Przekonaj się, dlaczego warto grać z chłopakiem w gry komputerowe, nawet jeśli wydaje Ci się, że za tym nie przepadasz! 🙂

Wiele dziewczyn z pewnością zna to uczucie. Siedzisz znudzona, czekając aż chłopak skończy grać i wreszcie się do Ciebie odezwie lub po prostu gdzieś Cię zabierze. Wiele z nas denerwuje ciągłe granie chłopaków na komputerze czy konsoli. Oczywiście, jeśli jest to już uzależnienie, to warto mu to uświadomić i spróbować pomóc. Jeśli jednak jest to po prostu jego hobby, sposób spędzania wolnego czasu, to może warto dołączyć do niego? Nawet jeśli nie jesteś fanką gier i nigdy nie byłaś w tym dobra, warto spróbować, bo oboje możecie mieć z tego wiele korzyści!

Dlaczego warto grać z chłopakiem w gry komputerowe?

#1. Wspólne spędzanie czasu

Różnego rodzaju gry to bardzo ciekawa forma spędzania wolnego czasu, szczególnie na odległość. Możesz z nim rozmawiać w trakcie grania, a przy okazji poznasz jego znajomych, z którymi zazwyczaj gra. Oboje nauczycie się też czegoś nowego.

#2. Frajda

Gry to także spora frajda! Mogą poprawić Ci humor, dodać trochę adrenaliny, a dodatkowo gra z drugą połówką może pomóc w rozwoju Waszej relacji. Zobaczysz go przecież w nowej sytuacji i przekonasz się, jak sobie radzi w obliczu porażek. Oprócz tego on będzie bardzo zadowolony, że chcesz podzielać jego zainteresowania i nauczyć się czegoś, co dla niego jest ważne i przyjemne. Dodatkowo możesz mieć frajdę ze zdobywanych trofeów. Gry to także dobry sposób na odstresowanie się przed ważnym wydarzeniem.

#3. Nowe hobby/ zajęcie

Być może dzięki wspólnym grom znajdziesz nowe hobby lub zajęcie, które wypełni Twój wolny czas? Z pewnością poznasz także nowe techniki komputerowe oraz skróty klawiszowe, które mogą Ci pomóc również na co dzień. Większość gier jest po angielsku, często też gra się w nie z obcokrajowcami, dzięki czemu możesz podszkolić język obcy oraz poznać nowych znajomych.

#4. Wspólna rywalizacja

Wspólna rywalizacja może dodatkowo podkręcić temperaturę Waszego związku, szczególnie gdy ustalicie sobie nagrody za wygrane. Może wywiązać się z tego fajna zabawa, która dodatkowo zbliży Was do siebie.

A Ty, co sądzisz o grach komputerowych? Grasz ze swoją drugą połówką? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: 4 zachowania, które na maxa kręcą chłopców!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj