Strona główna Wiadomości Miłość Dlaczego wciąż jesteś singielką?

Dlaczego wciąż jesteś singielką?

1932
0
Źródło: Pinterest

Z tego wpisu dowiesz się, dlaczego wciąż jesteś singielką.

Znalezienie chłopaka nie jest łatwe, szczególnie, jeśli Twoje wymagania w stosunku do płci przeciwnej są bardzo wysokie. Jeśli nie narzekasz na brak zainteresowania, a mimo to, nie jesteś z nikim w związku, może warto zastanowić się nad sobą i sprawdzić, jakie błędy popełniasz.

Jesteś zbyt wybredna. Masz przed oczami obraz idealnego chłopaka i nie spoczniesz dopóki go nie odnajdziesz? Fajny i przystojny chłopak to dla Ciebie wciąż za mało, bo przecież ma nie ten kolor oczu i włosów i nie ubiera się tak jak to sobie wymarzyłaś? Zastanów się, czy Twoje wymagania nie są zbyt wysokie. Nie chodzi o to, żebyś wiązała się z pierwszym lepszym chłopakiem, który zwróci na Ciebie uwagę, ale jeśli widzisz, że naprawdę zależy mu na Tobie i czujesz się dobrze w jego towarzystwie, to powinnaś na niektóre rzeczy przymknąć oko.

Gadasz jak najęta. To może być oczywiście oznaka zdenerwowania, ale jeśli na pierwszej randce gadasz jak katarynka, a chłopak w ciągu godziny zna historię całego Twojego życia, łącznie z przebytymi chorobami i imionami wszystkich psów, które miałaś, nie dziw się, że on nie ma ochoty na kolejne spotkania. Pozwól mu poznawać Cię stopniowo.

Jesteś interesowna. Bardziej niż chłopaka, szukasz?sponsora. W zamian za spotkania oczekujesz, że chłopak będzie Cię zabierał modnych knajpek, czy kupował ubrania. Nie znajdziesz miłości, dopóki będziesz traktować facetów przedmiotowo.

Mówisz o rzeczach, o których nie powinnaś. Opowiadanie o swoim byłym lub o tym, że nigdy nie miałaś chłopaka lub zwierzanie się z sekretów na pierwszej randce nie jestem dobrym pomysłem. W ten sposób możesz tylko odstraszyć potencjalnego chłopaka, zresztą Ty też nie chciałabyś przecież słuchać o jego ex.

Działasz na nerwy swoim zachowaniem. Powodów, które irytują chłopaków może być wiele, np. to, że nie płacisz za siebie rachunku ani nawet nie proponujesz podzielić kwoty na pół albo odwrotna sytuacja ? gdy on nalega, że zapłaci, Ty wykłócasz się, że nie ma takiej możliwości, nawet przy kelnerze nie odpuszczasz, bo musisz postawić na swoim. Spoglądanie na telefon lub pisanie smsów, ciągłe przewracanie oczami ? takie zachowanie nie pomoże Ci w znalezieniu chłopaka.

Jesteś?nudna. Jeśli chłopak nie ma o czym z Tobą rozmawiać, bo Ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie licz na kolejne spotkania. Popracuj nad sobą. Przygotuj sobie 3 awaryjne tematy, na wypadek, gdybyście nie mieli o czym mówić, a poza tym znajdź sobie jakąś pasję! To najlepszy sposób na to, aby zaimponować chłopakowi. Jeśli zaczniesz mu opowiadać o swoim hobby, na pewno wzbudzisz jego zainteresowanie.

Osaczasz go. Chłopacy lubią interesujące i niezależne dziewczyny. Jeśli od początku pierwszej randki wisisz na jego ramieniu i zaczynasz snuć plany na temat Waszych wspólnych wakacji, czy ślubu (!), możesz go tylko spłoszyć. Po spotkaniu wstrzymaj się z wypisywaniem smsów i wydzwanianiem, bo to może popsuć wrażenie, nawet jeśli Wasza randka była cudowna.

Czytaj także: Zalety bycia singielką

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj