ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Zastanawiasz się, czy programowanie jest dla Ciebie? Zapisz się na darmowe e-warsztaty ?Zaprogramuj swoją przyszłość”!

Zaprogramowani.com wraz z AkademiaProgramowania.pl zapraszają do zapisów na 1500 w zupełności darmowych miejsc na e-kursach programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat.

Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach wystarczy zapisać się na wybrany kurs poprzez formularz na stronie: https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/ lub: https://www.akademiaprogramowania.pl/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/.

Start zapisów planowany jest na 14.08.2020 roku, a potrwają one do 20.09.2020 roku lub wykorzystania wszystkich darmowych miejsc.

Kursy obejmują materiał podstawowy rozdzielony na 3 zajęcia po 1,5 godziny każde (lekcje odbywają się raz w tygodniu, w wybrany w formularzu dzień i godzinę).

Do wyboru tematy takie jak:

 • C++,
 • Java,
 • Python,
 • Aplikacje webowe,
 • Roblox,
 • Grafika Komputerowa.

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

2 KOMENTARZE

 1. Mam pytanie do redakcji: czy będzie w tym roku post z najlepszymi plecakami i torbami do szkoły? Akurat jestem w trakcie szukania plecaka oraz torby do liceum i przydałby mi się jak najszybciej, więc byłabym bardzo wdzięczna gdyby taki powstał.

  Ewentualnie może jakaś czytelniczka ma jakiś pomysł? Szukam plecaka w stonowanych kolorach, nie wyróżniającego się, najlepiej poniżej 150 zł, lecz może być nieco droższy. Może być skórzany, w szachownicę albo kratkę. Najlepiej bez napisów. Torba w podobnej cenie, czarna, skórzana, pojemna.

  Z góry dziękuję za jakąś podpowiedź 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj