Źródło: Pinterest

Wbrew pozorom, nie tylko dziewczyny zachowują się dziwnie, gdy są zakochane. Chłopcy też popełniają dziecinne, dziwne i niezrozumiałe dla nas rzeczy, pod wpływem emocji.

Niedawno na naszej stronie pojawił się wpis o żenujących rzeczach, które robi każda zakochana dziewczyna. Dzisiaj z kolei przyglądamy się bliżej płci męskiej i temu, co robią zakochani chłopcy. Jesteście ciekawe? Czytajcie dalej!

Co robi zakochany chłopak?

Chwali się. Jeśli irytuje Cię to, że on ciągle opowiada o swoich osiągnięciach sportowych i o tym, że nikt go nie jest w stanie pokonać, to nie oznacza, że jest egoistyczny. Po prostu chce Ci zaimponować.

Dokucza Ci. Śmieje się z Ciebie i Cię wyzywa? To nie musi oznaczać tego, o czym myślisz. Chłopcy tak mają, że gdy się zakochają – kompletnie nie mają pojęcia, co z tym zrobić, więc szukają okazji, żeby Cię zaczepić i zwrócić na siebie Twoją uwagę ? w końcu kto się czubi, ten się lubi!

Szuka wad w innych chłopakach. Jeśli on co chwila komentuje ubiór, fryzurę czy sylwetkę przypadkowych chłopaków przechodzących obok Was lub na siłę szuka słabych punktów wyglądu Twojego ulubionego aktora, to wiedz, że coś jest na rzeczy. Po prostu jest o Ciebie zazdrosny i chce pokonać potencjalnych rywali!

Gdy Ty do niego ciągniesz, on się oddala. A gdy Ty się nim nie przejmujesz, on koniecznie chce z Tobą nawiązać kontakt. Wiadomo, że oni są zdobywcami, a jeśli Ty traktujesz go jak pępek świata, on jest Tobą znudzony. Natomiast gdy nie okazujesz mu zainteresowania, on zrobi wszystko, by Cię zdobyć na nowo.

Nie okazuje emocji. Jeśli jego coś przy Tobie wzruszyło, udaje, że jest inaczej i przejawia się to pozornym chłodem, a gdy się zgubiliście i on nie pyta innych o drogę, choć w głębi duszy nie ma zielonego pojęcia, co z tym zrobić, ale nie chce pokazać swojego braku orientacji w terenie. Chłopaki nie uważają okazywania emocji za męskie, dlatego on nie chce Ci się pokazać od tej strony.

Szuka okazji, by Cię dotknąć. Najlepszym przykładem są tutaj łaskotki. Może i jest to dziecinne, ale również urocze. Ponadto, gdy jest Ci zimno, to otula Cię swoją bluzą, przy okazji starając się być możliwie jak najbliżej Ciebie.

Wywołuje u Ciebie zazdrość. Przed Tobą rozmawia i flirtuje z innymi dziewczynami, a gdy odchodzisz zirytowana, on traci zainteresowanie płcią przeciwną? Chce zwrócić na siebie Twoją uwagę i sprawić, żebyś była zazdrosna. Uważaj na to!

Udało Ci się zaobserwować u niego te zachowania? Podziel się tym w komentarzu! 🙂

Czytaj także: Jak flirtować z chłopakiem? Poznaj super triki!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj