Źródło: Pinterest

Dzień Mamy już za 4 dni, a Ty nadal nie masz prezentu dla swojej rodzicielki? Sprawdź nasze propozycje last minute!

26 maja to dobra okazja, aby docenić nasze mamy i podziękować im za wszystko, co dla nas robią. Jeżeli nie zdążyłaś jeszcze przygotować prezentu dla swojej rodzicielki, to skorzystaj z naszych pomysłów na ostatnią chwilę!

Dzień Mamy – pomysły na prezent last minute

Zamawianie prezentu przez Internet wiąże się z ryzykiem, że Twoja paczka nie zdąży dotrzeć na czas, dlatego nasze propozycje możesz kupić w sklepach stacjonarnych.

#1. Książka

To może być poradnik, powieść, biografia kogoś, kogo Twoja mama ceni albo nawet książka kucharska. Sama najlepiej znasz swoją rodzicielkę, więc powinnaś wiedzieć, co sprawi jej radość.

#2. Bukiet kwiatów

Chyba każda mama ucieszy się z kolorowego bukietu kwiatów. Jeżeli jednak Twoja rodzicielka jest przeciwniczką kwiatów ciętych, to podaruj jej kwiat w doniczce. Wybierz jej ulubioną odmianę albo poszukaj czegoś, czego dotąd nie znała.

#3. Herbata lub kawa

Jeżeli Twoja mama jest smakoszem kawy albo lubi aromatyczne herbaty, to możesz wybrać dla niej jakąś specjalną mieszankę. Za wybraną torebkę zapłacisz w herbaciarni kilkanaście złotych, a Twoja rodzicielka z pewnością doceni taki prezent, kiedy będzie miała chwilę relaksu.

#4. Pyszny obiad

Najlepsze prezenty to takie, które przygotujemy własnoręcznie. Twoja mama na pewno będzie zadowolona, jeśli w jej święto wesprzesz ją w domowych czynnościach i przygotujesz obiad dla całej rodziny.

#5. Przydatny drobiazg

Być może wiesz, że Twoja mama chciałaby coś sobie kupić, ale nie ma czasu iść na zakupy. Praktyczne prezenty to zawsze lepszy wybór niż wręczanie bibelota, który będzie jedynie zajmował miejsce na półce i zbierał kurz.

#6. Wspólne spędzanie czasu

Jeżeli na co dzień nie macie dla siebie zbyt wiele czasu, to dobrym pomysłem może być zaproponowanie wspólnego popołudnia. Możecie iść na kawę albo spacer i po prostu spędzić ten dzień na ploteczkach.

#7. Kosmetyk

Kosmetyk to bezpieczny prezent, w sytuacji kiedy nie wiesz, co możesz podarować mamie. Wybierz coś, czego używa na co dzień i wiesz, że jest z tego zadowolona.

#8. Własnoręcznie przygotowana kartka

W jej zrobienie będziesz musiała włożyć trochę pracy. Zastanów się, jak taka kartka miałaby wyglądać i co możesz na niej napisać – najlepsze będą życzenia napisane od serca. Nie korzystaj z gotowców. Możesz do kartki dołączyć Wasze wspólne zdjęcia, a mama na pewno będzie wzruszona.

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj