Dziewczęcy kucyk w stylu Ariany Grande

Jeśli podoba Ci się dziewczęcy kucyki w stylu Ariany Grande, ale nie wiesz jak się za niego zabrać, to ten wpis jest dla Ciebie!

Czy Ariana Grande nosiła tę fryzurę jako pierwsza? Na pewno nie. Jednak to dzięki niej miliony dziewczyn na całym świecie zapragnęło czesać się w ten właśnie sposób. Słodki kucyk na czubku głowy jest łatwy do wykonania, a wygląda naprawdę świetnie! W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam kilka sposobów na tę efektowną fryzurę.

Dziewczęcy kucyk w stylu Ariany Grande krok po kroku!

Zacznij od dokładnego rozczesania włosów. Dzięki temu łatwiej będzie Ci rozdzielić i związać pukle.

Dziewczęcy kucyk w stylu Ariany Grande

Sposób 1: Oddziel dość duże pasmo włosów z przodu i zrób palemkę na czubku głowy. Wydziel z palemki małe pasemko włosów i owiń wokół gumki. Zamocuj przy pomocy wsuwki lub małej spineczki. Wiszące luźno kosmyki zakręć przy pomocy lokówki.

Dziewczęcy kucyk w stylu Ariany Grande

Sposób 2: Wydziel małe pasemko z przodu, wygładź je i zaczesz na ucho. Umocuj je przy pomocy wsuwki. Kolejne kroki są takie same, jak w przypadku sposobu nr 1 (wydzielamy niewielkie pasmo włosów, z którego robimy palemkę, a następnie robimy loki przy pomocy lokówki). Poniżej znajdziecie filmik instruktażowy.

Sposób nr 3: Zaczesz wszystkie włosy do tyłu i wygładź, by żadne kosmyki nie odstawały. Następnie zrób koński ogon i przy pomocy lokówki zakręć końce włosów.

Dziewczęcy kucyk w stylu Ariany Grande

Która wersja podoba Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach!

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj