Europejskie hity kinowe
Źródło: Pinterest

Zapraszamy do zapoznania się z ostatnią częścią cyklu zawierającego europejskie hity kinowe.

W dzisiejszym wpisie możecie znaleźć informacje na temat trzech europejskich hitów kinowych z gatunku: melodramat, film fabularny oraz przygodowy. Sprawdźcie koniecznie!

Europejskie hity kinowe CZĘŚĆ 4 

10. ?Anna Karenina” (2012) – brytyjski melodramat, ukazujący tragiczną miłość. Tytułowa bohaterka w wieku osiemnastu lat wychodzi za mąż za wysokiego urzędnika, Aleksieja Karenina. Temu wydarzeniu nie towarzyszy miłość. Po kilku latach kobieta zdradza swojego męża i zachodzi w ciążę z innym mężczyzną. Jakie konsekwencje będzie miało zapomnienie i zakochanie się Anny? Tego można dowiedzieć się, oglądając produkcję.

11. ?Miłość” (2012) – film fabularny produkcji francusko-niemiecko-austriackiej, dotyczący historii kochającego się małżeństwa z 50-letnim stażem. Anna i Georges to nauczyciele muzyki, których spokój pewnego dnia zostaje zaburzony. Kobieta przechodzi silny atak, doprowadzający do dramatycznego postępu choroby. Musi poruszać się na wózku. Czy jej mąż odnajdzie się w nowej sytuacji i będzie w stanie wspierać kobietę swojego życia? Tytułowa miłość zostanie wystawiona na ciężką próbę.

12. ?Niewidzialna Sue” (2018) – niemiecko-luksemburski film przygodowy, w reżyserii Markusa Dietricha. Główną bohaterką jest dwunastoletnia dziewczynka. Pewnego dnia w laboratorium chemicznym, w którym pracuje jej mama, dochodzi do wypadku. W wyniku tego Sue uzyskuje zdolność niewidzialności. Ta umiejętność wkrótce okazuje się bardzo przydatna. Dziewczynka wykorzystuje ją w celu odnalezienia swojej mamy, która została porwana.

Polecamy: Europejskie hity kinowe CZĘŚĆ 3

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj