Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Rihanny.

Rihanna tak naprawdę nazywa się Robyn Rihanna Fenty. Gwiazda urodziła się 20 lutego 1988 roku na Barbadosie. RiRi oprócz muzyki zajmuje się również aktorstwem i projektowaniem odzieży. W roku 2004 piosenkarka nagrała swoje pierwsze cztery debiutanckie utwory, z czego jeden (Pon De Replay) przyniósł jej sławę.

Ewolucja stylu Rihanny

RiRi w momencie osiągnięcia popularności miała 16 lat, dlatego jej styl ubierania się był bardzo młodzieżowy. Gwiazda dobrze czuła się w luźnych, opadających na biodra spodniach i obcisłych topach eksponujących płaski brzuch. Na nogi zakładała kolorowe trampki. Piosenkarka nie stroniła również od biżuterii – duże, okrągłe kolczyki i duża ilość bransoletek.

Ewolucja stylu Rihanny

W roku 2007 gwiazda wydała swój trzeci album, zatytułowany Good Girl Gone Bad i postanowiła zerwać z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Piosenkarka ścięła włosy i pofarbowała je na czarny kolor. Pozbyła się również młodzieżowych spodni oraz koszulek i zastąpiła je sukienkami. Zamiast tenisówek, zaczęła nosić szpilki.

Ewolucja stylu Rihanny

Nowy wizerunek ,,dodał” piosenkarce kilka lat. W roku 2009 RiRi zmieniała kolor włosów, dodając stopniowo coraz więcej blond pasemek. Od czasu swojej przemiany gwiazda zaczęła bawić się modą, nierzadko wyznaczając nowe trendy.

Ewolucja stylu Rihanny

Rok później piosenkarka zapuściła włosy i zmieniła ich kolor na czerwony, który towarzyszył jej przez kolejne dwa lata. Następnie mogliśmy oglądać Rihannę w wersji jasny i miodowy blond. Stylizacje gwiazdy były bardzo kobiece, choć zdarzyły się również wersje z pazurem, w stylu rockowym.

Ewolucja stylu Rihanny

Rihanna uwielbia zmieniać image, ale jedno pozostaje niezmienne – każda jej stylizacja jest niepowtarzalna i rzuca się w oczy.

Ewolucja stylu Rihanny

Lubicie styl Rihanny? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rihanna#Dyskografia || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj