W tym wpisie przedstawiamy filmy idealne na Święta.

Święta Bożego Narodzenia większość z nas spędza na jedzeniu i odpoczywaniu 🙂 Jeśli lubisz oglądać filmy z rodziną (lub bez) to w tym wpisie znajdziesz nasze propozycje filmów idealnych na Święta.

#1. ?Kevin sam w domu” / ,,Kevin sam w Nowym Jorku”. Choć niektórzy nie mogą już patrzeć na ten film, to wiemy, że w wielu domach jego oglądanie jest tradycją, bez której nie wyobrażają sobie Świąt (według badań przeprowadzonych przez Starcom jest to 43%, a więc blisko połowa ankietowanych!).

Ośmioletni chłopiec zostaje sam w domu, od tej pory musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice. Kevin będzie musiał się zmierzyć z dwoma złodziejami, którzy będą próbować okraść dom McCallisterów.

#2. ?Listy do M.”. Pięć kobiet i pięciu mężczyzn odkrywa miłość w czasie świąt Bożego Narodzenia. Film doczekał się 2 i 3 części.

#3. ?Cztery gwiazdki”. Para usiłuje odwiedzić każdego z czwórki swoich rozwiedzionych rodziców w dzień Bożego Narodzenia.

#4. ?Grinch: świąt nie będzie”. W małej wiosce o nazwie Ktosiowo trwają przygotowania do Bożego Narodzenia. Samotnik Grinch, który nienawidzi świąt, robi wszystko, by je zniszczyć.

#5. ?Jack Frost”. Słynny muzyk ginie w wypadku samochodowym. Rok po śmierci wraca do swojego syna jako śniegowy bałwan.

#6. ?Ekspres polarny”. Chłopiec powątpiewający w magię Świąt Bożego Narodzenia zostaje pasażerem pociągu zmierzającego na biegun północny do siedziby św. Mikołaja.

Znacie więcej świątecznych filmów? Napiszcie nam je w komentarzach! 🙂

Źródło tekstu: https://www.filmweb.pl/ || Źródło zdjęć: https://www.filmweb.pl/

4 KOMENTARZE

  1. Oglądałam „Kevin sam w domu” „Kevin sam w Nowym Jorku” „Listy do M.” I dzisiaj będę oglądać „Listy do M. 2”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj