Sprawdźcie nasze propozycje filmów, które powinny przypaść Wam do gustu.

Przedstawimy Wam filmy, które może nie są tak znane jak „Pamiętnik” czy „Titanic”, co nie oznacza, że są gorsze! Mają w sobie coś, co zainteresuje każdą nastolatkę, ale mogą również spodobać się chłopakom.

Filmy, które spodobają się każdej z Was!

#1. ,,Before I Fall”

Głębszy film, który daje do myślenia. Często robimy coś, co wcale nie jest w naszym stylu, a decydujemy się na to pod presją otoczenia. Możemy nawet przez to krzywdzić ludzi, których kochamy, ale nie zrozumiemy tego do czasu, kiedy uświadomimy sobie, że może to być nasz ostatni dzień z nimi. Czy chcielibyśmy, żeby tak nas zapamiętali?

#2. ,,Love Rosie”

Zakręcone love story. Opisuje ona przyjaźń, w której rodzi się głębsze uczucie, ale przez strach przed odrzuceniem, żadne z nich nie wyznaje tego co czuje. Ponadto oboje wplątują się w inne związki, które bardzo zmieniają ich życie.

#3. ,,Wygrane marzenia”

Ten film powstał dosyć dawno, ale ma w sobie coś, co pokazuje nam, że czasami warto zaryzykować i się przełamać. Główna bohaterka tej historii pochodzi z małego miasta. Jej marzeniem jest to, aby ktoś śpiewał piosenki które ona napisała. Robiła by to sama, ale na przeszkodzie stoi jej wielki strach przed sceną. W spełnieniu marzenia pomaga jej nowo poznany chłopak i jej rodzina.

#4. ,,Cała ona”

Najprzystojniejszy chłopak w szkole, któremu dziewczyna daje kosza, zakłada się z kolegami, że jakakolwiek będzie jego nowa partnerka, to on jest w stanie zrobić z niej „gwiazdę w szkole”. Jego wspaniali przyjaciele wybierają dziewczynę, którą uważają za wariatkę, ponieważ prawie z nikim nie rozmawia i ciągle siedzi w domu. Po pierwszych chwilach chłopak nie jest zadowolony z tego wyboru, ale po czasie zakochuje się w niej i zakład przestaje mieć znaczenie.

#5. ,,Pretty Woman”

Ten film może kojarzyć większość z Was, ale jak mogłoby go tu zabraknąć? Ponadczasowa historia, którą każda dziewczyna powinna obejrzeć.

#6. ,,Ostatnia piosenka”

W pierwszoplanową bohaterkę wciela się Miley Cyrus. Jedzie z młodszym bratem na wakacje do ojca, tam poznaje chłopaka, w którym się zakochuje. Niestety w pewnym momencie dziewczyna musi przejść przez trudne chwile i pogodzić się z losem.

#7. ,,Zanim się pojawiłeś”

Dziewczyna z małego miasteczka znajduje pracę przy opiece nad częściowo sparaliżowanym mężczyzną, który porusza się na wózku inwalidzkim. Początkowo jest on zamknięty w sobie i sceptycznie nastawiony do dziewczyny, jednak jej pozytywna energia pozwala mu się przed nią otworzyć. Po kilku miesiącach zakochują się w sobie, jednak dziewczyna nie wie, że chłopak postanowił już, co zrobi ze swoim życiem.

#8. ,,Bridget Jones 3″

Zazwyczaj mówi się, że pierwsza część filmu jest najlepsza. W tym przypadku my się z tym nie zgadzamy! 🙂 Właśnie ta część historii Bridget wywołała na naszych twarzach najwięcej uśmiechu. Bardzo polecamy.

#9. ,,Uprowadzona”

Córka byłego agenta wyjeżdża ze swoją starszą przyjaciółką do Francji. W pierwszy dzień przyjazdu zostają uprowadzone przez gang mężczyzn, handlujących kobietami. Ojciec będzie robił wszystko, by ocalić córkę. Film posiada też drugą część, którą także polecamy.

#10. ,,Nerve”

Film opowiadający o grze, w której nastolatki zdobywają popularność za wykonywanie zleconych im zadań. Tak rozpocznie się romans dwójki młodych nastolatków, jednak gra dochodzi do niebezpiecznego momentu.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszych propozycji. Napiszcie, które z nich najbardziej przypadły Wam do gustu!

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

4 KOMENTARZE

  1. Myślę, że do tego zestawienia pasowałyby też filmy takie jak : „LOL”, „Niezgodna”, „Szkoła uczuć”, „Ponad wszystko”, „Dlaczego on”,”Po prostu przyjaźń”, „Trzy metry nad niebem” oraz „Planeta singli”
    W każdym z nich jest wątek miłosny. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj