uroda

Sprawdź nasze propozycje fryzur idealnych na basen.

Fryzury idealne na basen

Fryzury idealne na basen

Warkocz. Najlepiej zepnij włosy w kucyk na czubku głowy, a z luźnych kosmyków zepnij warkocza. Unikniesz dzięki temu splątania się włosów, a jeśli nie będziesz nurkować, to większość część kosmyków, będziesz mieć suchą.

Kok. To najprostsza fryzura, którą zrobisz w kilka chwil. Zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż gumką. Dodatkowo skorzystaj ze wsuwek, aby podpiąć kosmyki, których nie udało Ci się spiąć.

Fryzury idealne na basen

Dwa koki na głowie. To dobra opcja dla dziewczyn, które mają mało włosów. Tę fryzurę pokochały m.in. Ariana Grande, Margaret, Sarsa, Jessica Mercedes. A Ty?

Boxer braids. Idealna fryzura dla dziewczyn, które lubią dobrze wyglądać. Dwa warkocze to hit tego sezonu, które sprawią, że bez wątpienia wyróżnisz się w tłumie.

Fryzury idealne na basen

Jak dbać o włosy, które są narażone na działanie chlorowanej wody?

Odżywki. Warto przed pójściem na basen, nałożyć na włosy odrobinę odżywki lub oleju (np. kokosowego), aby ochronić włosy przed szkodliwym działaniem chlorowanej wody, która bardzo je wysusza.

Czepek. Przez wiele dziewczyn jest on znienawidzony, ale prawda jest taka, że to najlepsza ochrona dla włosów. Jeśli się na niego zdecydujesz, wybierz taki, który jest zrobiony z silikonu – łatwo się zakłada i przylega do głowy, dzięki czemu woda nie przedostaje się do środka.

Mycie. Nie dopuść do tego, aby chlorowana woda wyschła na Twoich włosach. Jeśli basen jest niedaleko Twojego domu, nie musisz korzystać z basenowych pryszniców. Umyj włosy delikatnym szamponem i nałóż na nie odżywkę bez spłukiwania.

Suszenie. Latem możesz z niego zrezygnować, ale zimą nie ma mowy o wyjściu na dwór z mokrą głową. Suszarki dostępne na basenach mają zazwyczaj tylko gorący strumień powietrza, który bardzo źle wpływa na włosy, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zabieranie własnej suszarki z domu. Jeśli nie masz takiej możliwości, przed suszeniem spryskaj włosy specjalnym ochronnym sprayem.

Źródło zdjęć: http://favim.com

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here