Jeśli zastanawiasz się, gdzie można poznać chłopaka, to ten wpis jest dla Ciebie!

Niektóre nastolatki świadomie nie wiążą się z nikim i nikogo nie szukają, bo wiedzą, że mają jeszcze czas. Inne czują, że to już odpowiedni moment, aby się z kimś związać. Wtedy często rodzi się pytanie, gdzie można poznać chłopaka, szczególnie jeśli na horyzoncie nie ma odpowiednich kandydatów. Szkoła to miejsce, gdzie najczęściej szukamy kogoś w pierwszej kolejności. Jeśli jednak wszyscy fajni są już sparowani, trzeba szukać w innych miejscach. Poniżej znajdziesz nasze propozycje.

Gdzie można poznać chłopaka?

? Na mieście (poprzez wspólnych znajomych)

To proste – jeśli ktoś z Twoich znajomych ma w gronie swoich najbliższych jakiegoś singla, to wystarczy, że zorganizujecie wspólne wyjście (np. do kina, nad jezioro, na spacer czy na wycieczkę rowerową), na którym będziecie się mogli lepiej poznać.

? Na imprezie

Może to być impreza w domu lub w klubie, choć my polecamy domówkę, gdzie (przynajmniej w teorii) jest nieco bezpieczniej. Pamiętaj, że ludzie po alkoholu potrafią mieć różne, głupie pomysły, więc bądź ostrożna, zawsze uprzedzaj koleżanki, jeśli gdzieś idziesz i nie zostawiaj swojego napoju bez nadzoru nawet na minutę.

? Przez internet

W sieci możesz szukać miłości na portalach randkowych, forach, a nawet na anonimowych! 🙂 Te pierwsze dają możliwość wybierania różnych parametrów, dlatego możemy poznać swój ideał. Jeżeli zdecydujesz się spotkać z kimś poznanym przez internet, to zachowaj ostrożność – umów się w miejscu publicznym i podaj komuś dokładny adres. Nigdy nie możesz mieć pewności kto znajduje się po drugiej stronie monitora.

? W sklepach z książkami

Celowo nie używamy tutaj słowa ?księgarnia”, bo chodzi nam o miejsca, takie jak Empik, które oferują szerszy asortyment. W księgarni najprawdopodobniej poznasz mola książkowego, za to w tego typu miejscu możesz spotkać kogoś w dziale z grami, czasopismami lub modelami do sklejania.

? Na siłowni

To dobre miejsce, żeby poznać umięśnionego przystojniaka, a przy okazji popracujesz nad własną formą, dlatego to rozwiązanie ma wiele korzyści. Wystarczy, chłopaka, który wpadł Ci w oko, poprosić o pomoc przy maszynie i już masz za sobą pierwszy, najtrudniejszy krok.

? Na kursie salsy

Być może w Twoim mieście organizowane są darmowe kursy salsy. Warto się tam wybrać, bo wbrew pozorom przychodzi tam sporo samotnych chłopaków, z którymi można nie tylko zatańczyć, ale również napić się soku 🙂

Gdzie jeszcze Twoim zdaniem można poznać chłopaka? Czekamy na Twój komentarz!

Czytaj także: Miłosne porady, które powinnaś wprowadzić w życie

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Ja kiedyś poznałam chłopaka właśnie na kursie salsy, ale to jest mój przyjaciel teraz. Tak to szukam w necie, ale ciężko kogoś poznać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj