Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Panny!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Panny!

Horoskop miłosny: Panna

Jowisz w twoim znaku zodiaku sprawi, że przed tobą najlepszy rok na znalezienie szczęścia w miłości. W uczuciach staniesz się pewny siebie, a nawet trochę zazdrosny. Jeśli rywalizujesz z kimś o względy wyjątkowej osoby, to masz teraz szansę pokonać konkurencję! Będziesz jednak bardziej niż zwykle zwracać na siebie uwagę otoczenia. Jowisz pomoże ci uwierzyć w siebie i zdobyć w miłości to, na czym ci zależy. Saturn i Neptun będą przypominały ci, że oprócz zabawy warto podjąć konkretne życiowe decyzje. Myśl sercem i zaufaj swojej intuicji.

Przychylne Ci znaki

Koziorożec i Byk są wymarzonymi partnerami dla ciebie. Nie odrzucaj też zalotów Ryb i Skorpionów, one mogą pokazać ci inne wymiary miłości i seksu. Wyznania Bliźniąt zawrócą ci w głowie, ale nie spodziewaj się po nich dozgonnej miłości.

Dla singli

Porzuć skromność, przestań się wahać i randkuj ile się da! Jowisz bardzo ci sprzyja, ale jeśli nie będziesz wychodzić z domu i umawiać się na spotkania, możesz przegapić najlepszy czas na związek. Wiosna sprzyja nawiązywaniu niezobowiązujących, ale obiecujących znajomości. Zwrócisz uwagę na kogoś, z kim pracujesz lub często spotykasz się w urzędzie. Przy okazji różnych oficjalnych spotkań możesz poznać kogoś, kto zagości dłużej w twoim sercu. Internetowe randki też mogą przynieść ci wiele okazji do poznania ciekawej osoby. Przy wyborze partnera kieruj się jednak wspólnymi zainteresowaniami, a nie tylko zdjęciem. Jesienią podejmiesz słuszne miłosne decyzje.

Dla związku

Nadejdzie dla was czas korzystania z życia, wspólnego odpoczynku i nowych inspiracji. To dobry czas na wspólne inwestycje, kupienie ziemi czy letniego apartamentu, zaplanowanie dziecka czy ślubu. Licz się z tym, że różni ludzie zaczną interesować się twoimi miłosnymi sprawami. Pewne miłosne sekrety mogą nawet wyjść na jaw. W wakacje będziesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi krewni lub przyjaciele. Nie pośrednicz w cudzych sporach i małżeńskich kłótniach, bo tylko na tym ucierpisz. Jesień to dobry czas na wspólny wyjazd i aktywny odpoczynek.

Czytaj także: Horoskop miłosny: Lew

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj