Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Raka!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Raka!

Horoskop miłosny: Rak

Jowisz i Wenus zapewnią ci udane romantyczne chwile we dwoje. Niczym się nie martw i tak zorganizuj sobie czas, aby miło spędzić ten rok. Weekendy i urlop wykorzystaj aby bawić się i odpoczywać. Jeśli uwierzysz w swoje siły, to zdolny będziesz spełnić swoje marzenia. Odżyją stare uczuciowe sprawy. Nie daj się zwieść czyjejś niewinnej minie! Postaw na prawdziwe uczucia, a na pewno nie będziesz rozczarowany. Uran i Pluton wciąż działają na twój znak i skłaniają cię do całkowitej partnerskiej zmiany zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie idź na kompromisy, a wygrasz!

Przychylne Ci znaki

Zainteresuj się Rybami i Skorpionami, one dostarczą ci ekscytujących emocji i erotycznych wrażeń. Randka z Bykiem może być bardzo ekscytująca i zapoczątkować niezwykły związek. Unikaj Panien i Baranów, one mogą nie zrozumieć twoich uniesień, porywów i sentymentów.

Dla singli

Dzięki Jowiszowi i Plutonowi będziesz odważny i pewny siebie. Nie siedź w domu, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy wakacyjnych wyjazdach. Do pierwszych dni września Jowisz ześle ci wiele okazji do spotkania bratniej duszy. Wiosną twoja odwaga i większa niż do tej pory niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Uważaj tylko, aby nie obiecać zbyt wiele komuś, kto chciałby zaraz mieć cię na własność. Grożą ci drobne towarzyskie nieporozumienia, których powodem będzie zazdrość lub niespełniona namiętność. Jesienią Wenus sprzyja udziałowi w towarzyskich imprezach.

Dla związku

Chętnie zajmiesz się sprawami bliskiej osoby, w czymś jej pomożesz lub coś ułatwisz. Nie poświęcaj jednak wszystkiego dla kogoś, kto leniuchuje, bo możesz się z tego powodu zdenerwować. Wiosna, a szczególne długi majowy weekend, sprzyja romantycznemu wyjazdowi w nieznane, co okaże się przeżyciem, jakiego od dawna wam w związku brakowało. Wiosną będziesz więcej rozmyślał o uczuciach i obowiązkach, jakie z nich wynikają. Więcej uwagi poświęcisz też sprawom rodzinnym. Jesienią będziesz miał o wiele więcej czasu, aby zająć się swoim wyglądem i swoim życiem uczuciowym.

Polecamy: Horoskop miłosny: Bliźnięta

Horoskop na wesoło
Źródło: Favim

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj