Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Wagi!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Wagi!

Horoskop miłosny: Waga

Jowisz będzie w tym roku dla ciebie wyjątkowo przychylny. Powoli zbliża się on do twojego znaku zodiaku, gdzie znajdzie się we wrześniu. Odżyje w tobie towarzyska dusza, chętnie spotkasz się z przyjaciółmi i zdecydujesz na krótkie, ale ciekawe wyjazdy. Pamiętaj, że to ty rozdajesz karty i to na tobie skupi się uwaga otoczenia. Uran w opozycji do twojego znaku będzie dodawał ci odwagi, żeby zmienić swoje życie osobiste na lepsze. Pluton da ci wiele szans w miłości i wielkie powodzenie oraz apetyt na seks.

Przychylne Ci znaki

Uwiedź chłopaka spod znaku Bliźniąt, Wodnika albo Barana, bo z nimi masz szansę stworzyć najbardziej dynamiczne i ciekawe relacje. Strzelce po raz pierwszy potraktują poważnie twoje uczucia i propozycje. Nie wierz we wszystko, co powiedzą ci o uczuciach Ryby i Raki, bo wasz sposób wyrażania emocji i potrzeb bardzo się różni.

Dla singli

Przejmij inicjatywę, dzwoń, umawiaj się, flirtuj przez internet, poznawaj nowych kandydatów na najciekawszego partnera roku. Jeśli dotychczas nie spotkałeś swojej idealnej połówki, to w 2016 roku nadejdzie taka okazja. Nie ma mowy, żebyś nie zakochał się choć raz w tym roku! Zimą i wiosną będziesz zwodzić i flirtować do woli. Potraktuj poważnie to, co wydarzy się 17.02-11.03, 24.05-17.06, 30.08-23.09 i 7-31.12, kiedy Wenus będzie ci wyjątkowo sprzyjać. Jesienią możesz teraz liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności i przypadkowe spotkania z adoratorami czy wielbicielkami, których od dawna nie widziałeś.

Dla związku

Poczuj się pewnie, bo nadchodzi dla ciebie rok sukcesów i odnowienia uczuć. Będziesz doceniany i zauważany nie tylko przez partnera. Niewinny flirt może zimą przerodzić się w namiętną fascynację, uważaj więc, szczególnie w kwietniu i we wrześniu, aby nie podjąć pochopnie decyzji, która całkowicie odmieni twoje życie. Spróbuj zapanować nad namiętnościami, jeżeli nie chcesz kłopotów. Wspólny urlop będzie w tym roku wyjątkowy. Warto rozmawiać o ważnych dla was panach i sprawach. Teraz właśnie macie szansę dogadać się i wspólnie zdobyć się na coś wielkiego.

Czytaj także: Horoskop miłosny: Panna

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj