Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Wodnika!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Wodnika!

Horoskop mosny: Wodnik

Planety będą cię wspierać miłosnych planach. Uran i Saturn dodadzą ci animuszu i dodadzą ci sił, aby spędzać czas w klubach, na dyskotece i na randce do białego rana. Jowisz od września pomoże ci złapać szczęścia za nogi. Korzystaj z uroków randkowania, otwórz się na nowe doświadczenia w sypialni. Dość czekania na ten pierwszy krok lub na propozycje partnera. Mów otwarcie, czego pragniesz, a szybko twoje marzenia się spełnią. Rok 2016 sprzyja rozkwitowi uczuć w stałym związku lub poznaniu kogoś, kto przesłoni ci dotychczasowe romanse.

Przychylne Ci znaki

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Strzelec i Baran. Z nimi przeżyjesz fascynujące miłosne przygody. Możesz liczyć na wsparcie Bliźniąt i Wagi. Jeśli nie zostaniecie kochankami, to na pewno zaprzyjaźnicie się na lata.

Dla singli

W 2016 roku nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych. Twoje starania i zabiegi pielęgnacyjne, inwestycja w stroje i styl wreszcie zaprocentują. Na tle innych kandydatów będziesz wypadać olśniewająco. Jeśli od dłuższego czasu polujesz na kogoś, teraz masz szansę zdobyć jego serce. Zimą za sprawą Wenus, która zawita do twojego znaku (od 17.02 do 11.03) przyciągać będziesz uwagę wielu osób, ponieważ będziesz energiczny, pewny siebie i zdecydowany robić to, na co masz akurat ochotę. Tak wiele pozytywnej energii sprawi, że każdy będzie chciał cieszyć się twoim towarzystwem i twoją sympatią. Urlop w dalekich krajach lub rozrywkowe weekendy przyniosą ci nowych adoratorów lub wielbicielki oraz okazję do stworzenia stałego związku. Jesienią na pewno znajdziesz to, czego szukasz w miłości.

Dla związku

Zadbaj, aby nuda nie wkradła się do twojego związku i wciąż zaskakuj partnera swoimi pomysłami. Jak kochasz, to całą sobą. Od partnera wymagaj tego samego. Pierwszą połowę roku będziesz wolał spędzić na spokojnie, pobyć w domu, umocnić relacje z rodziną partnera, zażegnać spory i kłótnie. Niektóre zaległe rodzinne sprawy znów będą wymagać twojej uwagi. Od września za sprawą Jowisza, który zawita do twojego znaku, poczujesz się jak nowo narodzony a twoje życie erotyczne i uczuciowe rozkwitnie.

 Czytaj także: Horoskop miłosny: Koziorożec
Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj