Źródło: Pinterest

Sprawdźcie, które dziewczęce imiona najbardziej podobają się chłopakom.

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy listę kolejnych dziewczęcych imion, które według chłopców są najładniejsze. Ponadto zamieściłyśmy krótkie opisy ich znaczeń. Pamiętajcie, że wiele osób nie zwraca uwagi na imię swojej potencjalnej miłości, tylko na charakter czy uśmiech:)

Imiona dziewczyn, które podobają się chłopakom #2

#1. Natalia – jest dziewczyną stanowczą, a momentami nawet groźną. Ma duże ambicje oraz plany na przyszłość. Jeśli podejmie jakąś decyzję, to trudno jest ją namówić do jej zmiany. Jest osobą subiektywną, która ocenia wszystko po swojemu. Źle znosi porażki i mści się za niesprawiedliwość. Miłość jest dla niej sprawą na serio, a potencjalny chłopak musi się bardzo postarać, aby zdobyć jej serce.

#2. Emilia – jest osobą przebojową, ale też nieco bezczelną, która lubi pobyć sam na sam ze swoimi myślami. Lubi osiągać sukces, a za każdą porażkę obwinia innych. Jej dumna postawa może zrazić osoby, ale jest też wrażliwa i ma poczucie humoru. Ciężko jest zdobyć jej zaufanie, a w związku będzie tą, która dominuje nad partnerem.

#3. Kasia – jest choleryczką, która często przybiera postać ?obrażonej damy”. Jest również bardzo inteligenta, z czego zdaje sobie sprawę. Ma wrażenie i chce, aby życie toczyło się wokół niej. Ma problem ze znalezieniem sobie przyjaciół, których starannie sobie dobiera. Będzie ona dobrą żoną, mamą i panią domu. Szuka swojego ideału, przez co trudno jej znaleźć tego jedynego.

#4. Marysia – jest pracowitą i czułą choleryczką. Z natury jest bardziej introwertyczką, ale zawsze chętnie wysłucha innych. Nie przejmuje się porażkami. Gdy na dany temat ma inne zdanie, głośno o tym mówi i jest przy tym uparta. Jej przyszły partner powinien być bardzo cierpliwy. Marysia będzie dobrą matką i gosposią.

#5. Basia – jest spokojną, pewną siebie, niezależną introwertyczką, która ma swoje zdanie. Jest również osobą, która długo pamięta wyrządzoną jej krzywdę. Lubi sobie poleniuchować, zwłaszcza kiedy jest sama. Potrzebuje luksusu i bogatego męża, który pozwoli jej na leniuchowanie oraz takiego. Powinien również umieć zapanować nad jej charakterem.

#6. Daria – jest ambitną, pewną siebie i czasami nieco zarozumiałą dziewczyną. Pracuje precyzyjnie, ale niestety wolno, gdyż z natury jest flegmatyczką. Jest bardzo towarzyska i ceni sobie przyjaźń. Jeśli w jej życiu pojawi się ten jedyny mężczyzna, będzie miła, kochana i oddana właśnie jemu.

#7. Anna – jest osobą rodzinną, dla której bliscy są najważniejsi. Jej przyszły partner musi umieć zapewnić jej dogodne życie. Jest wrażliwa, spokojna oraz błyskotliwa. Jeśli się kształci, to przykłada się do tego na 100% i wychodzi na genialną w swojej dziedzinie. Jest pogodna, towarzyska i żartobliwa, dlatego ludzie lubią przebywać w jej towarzystwie.

#8. Kamila – jest to dziewczyna energiczna, która rwie się jako pierwsza do nowych wyzwań. Nie lubi się uczyć, a pomimo tego osiąga sukcesy. Jest marzycielką, która czasami okłamuje swoich przyjaciół. Wśród kobiet ma raczej wrogów, a wśród mężczyzn przyjaciół. Jest towarzyska pomimo tego, że ciężko zdobyć jej pełne zaufanie. Zdobycie jej miłości nie zapewnia tego uczucia na całe życie. Jej przyszły partner powinien być dobrze sytuowanym mężczyzną.

#9. Ewelina – jest dziewczyną niezwykle uczuciową, przez co bywa zazdrosna. Jest raczej duszą introwertyczną, cichą i skrytą. Ma tylko kilku najbliższych znajomych, których sobie sama dobiera. Chroni swoich bliskich bardziej niż samą siebie. Jej przyszły mąż będzie również jej przyjacielem. Będzie dobrą mamą i dobrą żoną.

#10. Gabrysia – jej charakter jest zarówno energiczny, jak i spokojny. Zawsze zdaje sobie sprawę z tego, co robi. Jest osobą towarzyską, która otacza się gronem przyjaciół. To optymistka, która zaraża tym dobrym humorem wszystkich wokół. Jest osobą pomocną. Woli uwodzić i mieć wielu ukochanych, a zanim postanowi się ustatkować, minie wiele czasu. Kiedy jednak już trafi na tego jedynego, to pokocha go bezgranicznie i będzie cudowną żoną oraz matką.

Kolejność imion, jest przypadkowa. Jeśli znalazłaś tutaj swoje imię to pochwal się w komentarzu! Czy naprawdę chłopcy przywiązują dużą wagę do imion swoich przyszłych lub teraźniejszych wybranek? Daj znać, co o tym myślisz!

Czytaj także: Imiona dziewczyn, które podobają się chłopakom #1

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj