Była już partnerka Cristiano Ronaldo, gwiazdy Realu Madryt, Irina Shayk podczas rozmowy z mediami ujawniła kolejne szczegóły dotyczące jej związku z najlepszym piłkarzem świata w 2014 roku oraz o powodach jego rozpadu.

Rosyjska modelka stwierdziła, że Portugalczyk posiadał cechy charakteru, których nie potrafiła zaakceptować. 29-letnia modelka stwierdziła z perspektywy czasu, że u boku Portugalczyka nie czuła się atrakcyjna i nie był on dla niej idealnym partnerem.

Mój ideał mężczyzny powinien być przede wszystkim lojalny i szczery. Powinien także posiadać cechy dżentelmena, który wie jak obchodzić się z kobietami. Nie wierzę facetem, którzy sprawiają, że kobiety czują się nieszczęśliwe. Uważam, że ciężko w ogóle nazwać ich mężczyznami i są oni co najwyżej małymi chłopcami – wyznała rozgoryczona Shayk. Przez długi czas żyłam w przekonaniu, że jestem w związku z idealnym facetem, ale niestety boleśnie się rozczarowałam. Uważam, że kobieta nie czuje się atrakcyjna, jeżeli jest u boku nieodpowiedniego partnera. Niestety, ale przy Cristiano nie czułam się ani piękna, ani bezpieczna – dodała modelka.

Ronaldo i Shayk byli w związku przez około pięć lat. Napastnik Realu Madryt oficjalnie poinformował o zakończeniu związku z modelką w styczniu. – Mój związek z Iriną Shayk dobiegł końca po pięciu latach. To była nasza wspólna decyzja. Uznaliśmy, że będzie lepiej dla nas obojga, jeżeli nasze drogi rozejdą się – poinformował zawodnik.

Spodziewaliście się, że modelka nie była szczęśliwa z Cristiano?

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here