czy dać chłopakowi drugą szansę
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/793618765564537932

Uważasz, że nie jesteś atrakcyjny dla płci przeciwnej? W takim razie sprawdź, jak możesz to zmienić! 🙂

Co prawda, wnętrze zawsze powinno być najważniejsze, jednak nie da się ukryć, że to głównie wyglądem robimy najczęściej pierwsze wrażenie. Z tego też powodu warto o siebie dbać. Zobacz co możesz zrobić, aby dziewczyny zaczęły zwracać na Ciebie większą uwagę.

Jak być bardziej atrakcyjnym?

#1. Ubieraj się schludnie i stylowo

Nie chodzi o to, abyś chodził tylko w drogich, markowych ubraniach. Najważniejsze jest, by były to czyste i wyprasowane ciuchy, które będą do siebie pasować. Jeśli zazwyczaj chodzisz tylko w dresach, spróbuj poeksperymentować z czymś innym. Staraj się dobierać ubrania kolorystycznie. Dziewczyny zwracają na to uwagę.

#2. Zacznij ćwiczyć

Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swojej formy, to spróbuj nad nią popracować! Nie musisz od razu spędzać na siłowni kilku godzin dziennie – możesz równie dobrze ćwiczyć w domu, biegać czy jeździć na rowerze. Małymi kroczkami dotrzesz do celu 🙂 Dzięki aktywności nie tylko będziesz zdrowszy, ale będziesz również lepiej wyglądał, co z pewnością zaimponuje niejednej kobiecie. Pamiętaj, że umiar w ćwiczeniach i zdrowa dieta także jest ważna. W innym wypadku możesz sobie zaszkodzić.

#3. Zadbaj o cerę i włosy

Nie tylko kobiety powinny dbać o cerę 🙂 Jeżeli masz trądzik, nie wstydź się i idź do lekarza, on Ci najlepiej pomoże. Zainwestuj w odpowiednie kosmetyki dla Twojej skóry, bo odpowiednia pielęgnacja to podstawa. Jeśli chodzi o zarost, sam zdecyduj jak lepiej się czujesz. Jeżeli jednak decydujesz się zapuszczać, zadbaj o to by zarost był równomierny oraz zadbany. Pamiętaj także o fryzurze – częste wizyty u fryzjera i mycie głowy jest bardzo ważne! A może zdecydujesz się zmienić coś w swoim wyglądzie?

#4. Nie zapomnij o zapachu

Odpowiedni zapach perfum (a także odpowiednia ich ilość) sprawi, że dziewczynom przyjemnie będzie się przebywało w Twoim towarzystwie. 90% damskiego towarzystwa uwielbia zakładać męskie ubrania głównie ze względu na zapach.

#5. Bądź kulturalny

Nie jest to co prawda cecha dotycząca wyglądu, ale brak kultury da się szybko zauważyć. Staraj się pracować nad swoją kulturą, nie bekaj, nie dłub w nosie, nie przerywaj, gdy ktoś coś mówi, nie używaj wulgaryzmów. Są to rzeczy, które wręcz odrzucają dziewczyny.

Czytaj także: Jak mieć dobre relacje ze znajomymi dziewczyny?

czy dać chłopakowi drugą szansę
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj